Usługi informatyczne EB@RT
ul. Piastowska 80-358
GDAŃSK, GDYNIA, SOPOT
kontakt@it-ebart24.pl 510211096

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Czy jeden program może zgrywać, nagrywać, wycinać, konwertować, miksować, organizować, drukować okładki oraz tworzyć playlisty? Takie możliwości ma nowy Music Studio 6, który szanuje Twoje utwory. Korzystaj z muzyki gdziekolwiek chcesz, na PC, smartfonie, odtwarzaczu MP3 czy nawet w samochodzie!

  • Płynne nagrywanie i konwertowanie utworów iTunes
  • Ultra-precyzyjne miksowanie dźwięków, przycinanie i edycja aż do trzech ścieżek
  • Dziel książki Audio lub koncerty na żywo dzięki inteligentnej technologii dzielenia plików
  • Twórz playlisty dla każdego urządzenia
  • Solidny konwerter dźwięki z indywidualizacją formatu oraz ustawieniami jakości
  • Zgrywanie Audio z mnóstwem fantastycznych funkcji
  • Twórz z łatwością i projektuj indywidualne okładki z różnymi szablonami lub twórz własne motywy
  • Konwertuj ścieżki Audio z wideo do pojedynczych plików
Więcej ścieżek, więcej opcji

Miksuj utwory z aż do 3 ścieżek, edytuj części lub twórz eleganckie miksy. Edytowanie muzyki staje się bezproblemowe dzięki Ashampoo Music Studio 6. Odcinaj lub dodawaj nowe fragmenty, przejścia lub zmieniaj ustawienia korektora graficznego dla jeszcze lepszych efektów. 

 

Znajdź i usuń przerwy automatycznie

Dzielenie długich nagrań na oddzielne pliki jeszcze nigdy nie było tak łatwe. Ashampoo Music Studio 6 automatycznie wykrywa przerwy i tworzy doskonałe klipy z Twoich nagrań. Dynamiczna tolerancja ustawień pozwala pracować, nawet jeśli fizycznie nie ma przerw. 

Witamy Użytkowników iTunes

Ashampoo Music Studio 6 wreszcie wspiera popularne formaty Apple, jak AAC i M4A. Z łatwością nagrywaj muzykę na nośnik i konwertuj piosenki iTunes do MP3 lub WMA dla lepszych doświadczeń muzycznych na domowym sprzęcie Hi-Fi lub urządzeniach bez programu iTunes!  

Zgrywaj doskonale

Ashampoo Music Studio 6 zapisuje cyfrowo muzykę z płyt CD szybko i dokładnie. Program automatycznie wykrywa Twoje piosenki i przeszukuje bazy danych aby je przypisać i uzupełnić, co pozwala przechowywać utwory w dowolnym formacie. Sprawia to, że piosenki są dostępne z każdego urządzenia.  

Playlista w każdym formacie

Playlisty to najbardziej komfortowa droga do odtwarzania utworów w konkretnej kolejności. Ashampoo Music Studio 6 wspiera znaczną liczbę formatów, więc nie musisz obawiać się, czy piosenka zagra, a sam Ashampoo Music Studio 6 dobierze odpowiedni format playlisty dla Ciebie - żadnych więcej problemów z kompatybilnością!

Zawsze prawidłowy format

Korzystaj z niesamowitej prostoty i używaj technologii konwersji, aby dopasować jakość utworów indywidualnie dzięki Ashampoo Music Studio 6. Profesjonalne szablony i genialne funkcje jak automatycznie generowana treść pozwalają na tworzenie przecudnie wyglądających projektów w kilka minut. 

Od wideo do muzyki

Nie ważne, czy to ścieżka dźwiękowa, ulubiony fragment, czy poszukiwany dźwięk, Ashampoo Music Studio 6 szybko pozwala zmienić ulubione momenty wideo w pełni edytowane pliki dźwięków. Wyodrębnij i edytuj muzykę z napisów początkowych i końcowych lub ulubionej sceny, i eksportuj wszystko do własnego formatu. Idealne do tworzenia dzwonków lub własnych wideo!

Normalizacja głośności wszystkich utworów

Nie ważne, czy tworzysz kompilację muzyczną z różnych źródeł, czy nadal borykasz się z różną wielkością materiałów oraz ich jakością. Normalizacja utworów jest rozwiązaniem i daje Ci szansę zachowania profesjonalnego efektu.

Zapanuj dokładnie nad kolejnością

Ashampoo Music Studio 6 przynosi porządek w Twojej kolekcji muzyki dodając tytuły utworom. Ustaw standard, np. ustaw datę premiery albumu w tytule, a program zrobi za Ciebie resztę!

Nowy wygląd i usprawniona obsługa

Nie tylko Ashampoo Music Studio 6 wygląda wspaniale, ale jego cechy przewyższają wszystkie znane rozwiązania. Teraz produktywność jest dostępna od ręki. 

 

Miksowanie bez przerwy dla każdego

Jeśli musisz stworzyć własny miks utworów z różnych piosenek bez irytujących przerw, Ashampoo Music Studio 6 jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Dodaj utwory, ustaw przejścia oraz format wyjściowy i gotowe!

Kompletny pakiet obsługi Audio

Nagrywaj muzykę na nośnik i twórz projekty ze swoimi własnymi okładkami i efektami. Profesjonalne szablony i poręczne funkcje jak automatyczne treści pozwalają na niesamowite wideo w kilka minut. Idealne dla rodziny, przyjaciół i do pracy! 

 

Żadnych więcej "Ścieżka1-Bez Tytułu"!

Poza danymi audio, pliki dźwiękowe zawierają także informację o artyście, albumie, typie i okładkę lecz dane te często są niekompletne. Ashampoo Music Studio 6 zmienia np. "Ścieżka1-Bez Tytułu" w "The Beatles - Yesterday - Help", ot tak!

Polub NAS!!!