Usługi informatyczne EB@RT
ul. Piastowska 80-358
GDAŃSK, GDYNIA, SOPOT
kontakt@it-ebart24.pl 510211096

Oprogramowanie komputerowe

Oprogramowanie graficzne, antywirusowe do komputerow Szeroki wybór oprogramowania komputerowego w jednym miejscu! Oferujemy zarówno programy graficzne, jak również oprogramowanie antywirusowe dostosowane do potrzeb Twojej firmy. Ponadto, proponujemy obsługę techniczną naszym Klientom - profesjonalnie przeszkolimy Ciebie oraz pracowników Twojej firmy w zakresie korzystania z zakupionych programów.

Tylko u nas znajdziesz aktualne i oryginalne wersje popularnych programów komputerowych w tak dobrych cenach. Nie musisz już szukać dalej - sprzedajemy oprogramowanie w wersjach dostosowanych zarówno do oczekiwań użytkowników prywatnych, małych i dużych firm czy różnego rodzaju instytucji (szkoły, urzędy itp.)

Antywirusy

Najwyższy poziom bezpieczeństwa w zasięgu ręki! Oferujemy oprogramowanie antywirusowe dostosowane do potrzeb Twojej firmy - programy jak Bitdefender, F-Secure czy Avast to absolutna światowa czołówka. U nas nie tylko kupisz najlepsze programy przeciw wirusom dostępne na rynku, lecz także zyskasz fachową pomoc przy ich konfiguracji czy użytkowaniu.

Wybierz kompleksową ochronę bezpieczeństwa i prywatności Twojego komputera. Każde rozwiązanie dostosujemy do Twoich rzeczywistych potrzeb i oczekiwań. W IT-Ebart profesjonalnie doradzimy Ci, które programy przeciw wirusom będą dla Ciebie najlepsze. Ochrona danych firmowych wymaga bowiem rozwiązań na najwyższym poziomie!

Programy graficzne

Interesują Cię programy do profesjonalnej obróbki grafiki, jak Corel? A może potrzebujesz aplikacji do obróbki zdjęć, jak Photoshop? Kup je u nas - w IT-Ebart oferujemy najnowsze wersje programów graficznych w doskonałych cenach. Pomożemy Ci przy wyborze najlepszego oprogramowania, idealnie pasującego do Twoich potrzeb czy oczekiwań.

Polub NAS!!!