Usługi informatyczne EB@RT
ul. Piastowska 80-358
GDAŃSK, GDYNIA, SOPOT
kontakt@it-ebart24.pl 510211096

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Ty decydujesz, co Windows® 10 powinien o Tobie wiedzieć!

Więcej kontroli nad systemem

  • Konfiguruj ustawienia bezpieczeństwa
  • Chroń swoją prywatność
  • Wyłącz usługi lokalizacji
  • Chroń się przed wysyłaniem danych użycia i diagnostycznych przez system Windows® 10
Darmowa pena wersja programu dla Windows 10

 

Windows 10 oferuje wiele komfortowych funkcji, jak np. asystent głosowy Cortana który sprawia, że codzienna praca staje się łatwiejsza. Aby to było możliwe, Windows 10 zbiera ogromne ilości danych. Analizuje także profile Użytkownika, w celu ułatwienia firmie Microsoft wyświetlania spersonalizowanych reklam. Domyślnie, Windows 10 zbiera więcej danych niż powinien. Nawet zalecana szybka instalacja poświadcza: Jeśli nie chcesz, określone ustawienia będzie można wyłączyć później

.

 Podczas instalacji Windows, wiele domyślnych ustawień jest mało intuicyjnych i zawiera zgody na przesyłanie systemowi Windows 10 danych o użyciu systemu. Czy na pewne chcesz pozwolić systemowi Windows 10 na dostęp do Twojego kalendarza, emaili, lokalizacji, czy ustawień systemowych? Dzięki Ashampoo AntiSpy dla Windows® 10, to Ty decydujesz! Łatwy dostęp do wszystkich ustawień.

Ashampoo AntiSpy dla Windows® 10 daje Ci pogląd na wszystkie najważniejsze ustawienia systemowe i pozwala na wyłączenie każdego z nich jednym kliknięciem. Dwa zintegrowane ustawienia pozwalają Ci na wyłączenie raportowania do firmy Microsoft oraz ustawienia zalecane przez Naszych specjalistów od zabezpieczeń.

Wymagania

System operacyjny:

Windows® 10

Pozostałe:

Pełne prawa administracyjne wymagane do uruchomienia programu. 

 

 

Polub NAS!!!