Usługi informatyczne EB@RT
ul. Piastowska 80-358
GDAŃSK, GDYNIA, SOPOT
kontakt@it-ebart24.pl 510211096

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Pogotowie komputerowe w Sopocie


Komputer może odmówić posłuszeństwa nawet w najmniej oczekiwanym momencie, a jego naprawa nie zawsze ogranicza się do zresetowania systemu. Nie ma jednak powodów do paniki - nasze pogotowie komputerowe działające na terenie Sopotu załatwi problem w sposób szybki i profesjonalny. Nie boimy się niczego! 

Oferujemy specjalistyczną pomoc zarówno w ramach awarii oprogramowania, jak i problemów natury sprzętowej. Dokładna diagnoza usterki oraz realizacja specjalistycznych zadań pozwoli przywrócić Wasz sprzęt do stanu używalności. Co więcej, przekazujemy użyteczne wskazówki, które pozwolą Wam uniknąć podobnych problemów w przyszłości.

Naprawa i składanie komputerów

Dobór właściwych podzespołów wymaga odpowiednich umiejętności i niezbędnego doświadczenia, dlatego nasza firma oferuje również składanie komputerów i laptopów. Dostosowuje je Waszych potrzeb i wymagań. To jednak nie wszystko - gwarantujemy także ich szybką naprawę na wypadek wystąpienia różnego rodzaju awarii.

Obsluga informatyczna firm na terenie Sopotu

Swoje usługi kierujemy także do firm. Oferujemy profesjonalną obsługę informatyczną, obejmującą między innymi czynności serwisowe, zarządzanie sieciami i systemami informatycznymi czy zabezpieczenie istotnych danych. Nasze usługi informatyczne kierowane są zarówno do małych, jak i większych przedsiębiorstw działających w Sopocie.

Polub NAS!!!