Usługi informatyczne EB@RT
ul. Piastowska 80-358
GDAŃSK, GDYNIA, SOPOT
kontakt@it-ebart24.pl 510211096

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Nawigacja samochodowa Vordon

Nawigacja samochodowa Vordon to niezawodne urządzenie, które pozwoli Ci skupić się na czerpaniu przyjemności z podróży. Niezależnie od tego, czy podróżujesz służbowo lub prywatnie, wybierając optymalną dla siebie trasę, zawsze sprawnie i bezpiecznie dotrzesz do wyznaczonego celu. W każdej chwili możesz modyfikować zarówno cel podróży, jak i również miejsca pośrednie.

Proponowana przez nas nawigacja Vordon do samochodu wyróżnia się niezwykle przyjaznym oraz intuicyjnym interfesjem. Dzięki czemu z łatwością ustawisz pożądane przez siebie opcje, a także zoptymalizujesz ustawienia pod swoje indywidualne wymagania. Dotykowy ekran zwiększy bezpieczeństwo korzystania z nawigacji w czasie jazdy samochodem. Zdobywaj nowe horyzonty na całym świecie!

Vordon 6 i 7

W naszej ofercie posiadamy dwie wersje nawigacji Vordon: 4,5 oraz 7. Obie oznaczają wielkość wyświetlacza - do wyboru zyskujesz zatem nawigację z wyświetlaczem 4,5- lub 7 calowym. Druga wersja posiada bardziej rozwinięte dane techniczne oraz opcje od nawigacji Vordon 4,5". Z powodzeniem dobierzesz GPS odpowiedni do swoich potrzeb, a także oczekiwań.

Informacje na temat wszystkich parametrów technicznych proponowanych przez nas urządzeń, znajdziesz w szczegółowych specyfikacjach znajdujących się na naszej stronie internetowej. Dowiesz się z nim między innymi, jaką pamięć RAM posiada poszczególna wersja, a także jaki został wbudowany procesor. Nawigacje Vordon cechują się rozbudowanymi funkcjami mapy, wśród których wymienia się między innymi mapy 3D, tryb nocny, jak i również kilka opcji wybierania dogodnej dla siebie trasy.

Dane techniczne modeli nawigacji Vordon

Każdy z prezentowanych modeli nawigacji Vordon, wyróżnia się nieco innymi danymi technicznymi. Model Vordon 4,5" wyposażony jest w procesor Mastar 800 MHz, Dysk Flash 16 GB, a także posiada 256 MB pamięci RAM. Ponadto nawigacja obsługuje takie formaty obrazów, jak JPG, JPEG, BMP oraz PNG. Urządzenie obsługuje system Windows CE 6.0, co przekłada się na najwyższą jakość zarządzania wszystkimi opcjami proponowanymi przez producenta nawigacji.

Model Vordon 7" wyposażony jest w procesor ARM Cortex A7 800 MHz, dysk Flash 4GB, a także pamięć RAM o pojemności 128 MB. Bardzo dużym udogodnieniem w tej wersji jest na pewno zdecydowanie większy, bo aż 7-calowy wyświetlacz HD o rozdzielczości 800x480, a także dodatkowy moduł GPS aż z 24 kanałami. Innowacyjna technologia wykorzystana w nawigacjach Vordon sprawia, że podróż staje się nie tylko przyjemniejsza, ale i też o wiele bezpieczniejsza.

Opinie o nawigacji

Nawigacje Vordon cieszą się pozytywnymi opiniami ze strony osób, które podróżują autem. Na rekomendacje ze strony użytkowników urządzeń, wpływa przede wszystkim jasny i wyraźny wyświetlacz. Ponadto każdy kierowca może manipulować między wieloma opcjami, wybierając dla siebie najdogodniejszy zestaw ustawień. Niezawodność, doskonała jakość wykonania, a także błyskawiczna aktualizacja map, pozwala na zabieranie nawigacji w najdalsze zakątki.

Cennik

Jeżeli jesteś zainteresowany posiadaniem jednego z modeli nawigacji Vordon, zachęcamy do kontaktu z naszą firmą. Gwarantujemy atrakcyjne ceny, a także błyskawiczną realizację zamówienia. Obserwuj również nasze pozostałe produkty i usługi. Jesteśmy przekonani, że nawiążemy owocną współpracę. Nasi wykwalifikowani specjaliści, w każdej chwili służą profesjonalnym wsparciem technicznym.

Polub NAS!!!

  • image
  • image
  • image
Previous Next