Usługi informatyczne EB@RT
ul. Piastowska 80-358
GDAŃSK, GDYNIA, SOPOT
kontakt@it-ebart24.pl 510211096

Program antywirusowy F-Secure


F-secure Antywirus

Kompleksowe usługi dla zróżnicowanych klientów - to wszystko gwarantuje program antywirusowy F-Secure. Za sprawą nowych, wciąż rozwijanych technologii oraz szybkiego i bezawaryjnego działania, jest on wstanie stworzyć szczelną sieć zabezpieczeń, dzięki której każde urządzenie będzie chronione przed wieloma typami zagrożeń. 

Dotyczy to przede wszystkim zabezpieczenia przed wpływem rozmaitych wirusów, ale również innych zagrożeń internetowych, związanych chociażby z próbą zdobycia kluczowych danych, łamaniem prywatności w sieci bądź sparaliżowaniem prawidłowego funkcjonowania firmy. F-Secure zapewnia rozwiązania zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Więcej niż oprogramowanie antywirusowe

Bezpieczeństwo internetowe to tylko jeden z aspektów ochrony. Współczesne firmy potrzebują zabezpieczeń zarówno przed znanymi, jak i dopiero pojawiającymi się zagrożeniami. Nasze produkty zapewniają taką ochronę. Automatyczne aktualizacje oprogramowania dają gwarancję zabezpieczenia przed znanymi podatnościami, podczas gdy technologie behawioralne proaktywnie chroniąTwój biznes przed dopiero powstałym złośliwym kodem.

BEZPIECZEŃSTWO DLA TWOJEGO BIZNESU

F-SECURE twqorzy rozwiązania zabezpieczające i chroniące prywatność dla nowoczesnych firm. Możesz w dowolnym miejscu pracować, łączyć się z siecią, współpracować i udostępniać dane, mając pewność, że zapewniamy Ci bezpieczeństwo

Współczesny świat biznesu wymaga nowoczesnych sposobów pracy i skutecznej ochrony przed zagrożeniami.

F-SECURE STAWIA NA BEZPIECZEŃSTWO TWOJEJ FIRMY

Celem F-Secure jest tworzenie nowoczesnych zabezpieczeń. Dopasowujemy rozwiązania zapewniające bezpieczeństwo i chroniące prywatność do potrzeb nowoczesnych firm. Ty możesz skoncentrować się na kluczowych zadaniach prowadzonej działalności, a my zajmiemy się zagrożeniami w Internecie. Nie czekaj — pracuj w bezpiecznych warunkach.

WIELOKROTNIE NAGRADZANE ZABEZPIECZENIA

Nagroda za najlepszą ochronę od organizacji AV-Test* za doskonałe wyniki w comiesięcznych testach w ciągu 2013 roku. Firma F-Secure stale otrzymuje najwyższe oceny za oferowane zabezpieczenia, nieustannie wyprzedzając pojawiające się zagrożenia.

* Organizacja AV-TEST Institute to wiodący międzynarodowy i niezależny usługodawca zajmujący się zabezpieczeniami IT i badaniami nad rozwiązaniami antywirusowymi.

Historia i zalety

Nazwa antywirusa jest jednocześnie nazwą firmy, która odpowiada za jego przygotowanie. Została założona w 1988 roku, a jej główna siedziba mieści się w Helsinkach. Nie ogranicza się jednak wyłącznie do działalności na terenie Finlandii. Ma swoje oddziały także w innych europejskich krajach, między innymi w Polsce. Priorytetem działań firmy jest tworzenie pakietów bezpieczeństwa, a także programów antywirusowych i zajmujących się szyfrowaniem danych.

Różnego rodzaju organizacje oraz miliony użytkowników na całym świecie chwalą F-Secure przede wszystkim za kompleksowość. Gwarantuje on bowiem szeroki zakres ochrony, a przy tym nie powoduje większych problemów z działaniem systemu. Olbrzymia zaletą programu jest także rozbudowany pakiet ochrony obejmujący rozwiązania biznesowe.

Rodzaje ochrony - firewall, monitor, e-mail

F-Secure, za sprawą wielu zróżnicowanych pakietów ochronnych, zapewnia swoim użytkownikom szerokie możliwości konfiguracyjne. Dzięki temu skupia się ona na wielu rodzajach ochrony. Jednym z nich jest sprawnie działający firewall, który nie przepuści żadnych plików mogących stanowić potencjalne zagrożenie.

Program zawiera również rozbudowane funkcje zabezpieczające pocztę e-mail - zarówno tę osobistą, jak i firmową. Za sprawą odpowiedniego filtra i monitoringu, wyszukuje spam oraz inne wiadomości, które mogą być groźne. Ochrona sieci, urządzeń lokalnych i serwerów - są to trzy główne filary funkcjonowaniu programu

Wersja mobilna - F-Secure Mobile Security

Ze względu na wciąż rosnące znaczenie urządzeń mobilnych, firma F-Secure rozwija także swoje rozwiązania typu Mobile Security. Nastawione są one na ochronę tabletów i smartfonów - zarówno w trybie online, jak i offline. Pakiet bezpieczeństwa gwarantuje między innymi ochronę przed szkodliwymi plikami i aplikacjami.

Użytkownik może liczyć także na gwarancję bezpieczeństwa w sieci, zwłaszcza podczas realizowania zakupów online oraz korzystania z produktów bankowych. F-Secure zapewnia ponadto ochronę prywatności w sieci oraz usługi dodatkowe, związane między innymi z możliwością zlokalizowania telefonu na wypadek jego zgubienia bądź kradzieży.

Rozwiązanie dla biznesu i klientów indywidualnych

Firma zapewnia różne rodzaje licencji dla każdego. Klienci indywidualni skorzystać mogą między innymi z pakietu Internet Security, który gwarantuje automatyczną ochronę przed wirusami oraz zabezpieczenie sieci dla dorosłych i dla dzieci. Oferta dotyczy także skanowania komputerów, poddawania kwarantannie plików i usuwania wirusów oraz zabezpieczania publicznych sieci online, czyli wszystko to, co ważne w usługach typu Support Home.

F-Secure przygotował także zróżnicowane usługi dla biznesu. Zapewniają one bezpieczeństwo komputerowe oraz serwerowe dzięki zaawansowanym funkcjom skanowania. Firmy mogą skorzystać także z szyfrowania danych, ochrony antyspamowej, zabezpieczeń przed atakami internetowymi oraz zagrożeniami związanymi z sieciami botnet.

Opinie o oprogramowaniu ochrony f-secure

Użytkownicy podkreślają przede wszystkim fakt, że program antywirusowy F-Secure potrafi zagwarantować skuteczną ochronę bez intensywnego obciążania zasobów komputerowych. Dzięki temu możemy nie zauważyć, że jest w ogóle uruchomiony. Pozytywne opinie zbiera także technologie proaktywne, dzięki którym system jest chroniony nie tylko przed zagrożeniami znanymi, ale także tymi, które nie są jeszcze szerzej znane.

Cena antywirusa F-Secure

Program antywirusowy F-Secura cechuje atrakcyjna cena, dzięki której z jego usług może skorzystać szerokie grono użytkowników. Poszczególne subskrypcje sprzedawane są na rok bądź dwa lata. Cena licencji Internet Security kosztuje 179 złotych za rok, jednak skorzystać z niej możemy nawet na trzech różnych komputerach.

To samo tyczy się pakietu Anti-Virus, który kosztuje 129 złotych za rok użytkowania. Natychmiastowy zakup licencji nie jest jednak wymagany. Najpierw możemy skorzystać z atrakcyjnej wersji testowej. Jej pobranie umożliwi nam skorzystanie z podstawowych funkcji programu, związanych między innymi z ochroną antywirusową. Dzięki temu możemy się przekonać, czy F-Secure nas przekonuje. Jeżeli tak, warto zakupić klucz.

 

MOBILE SECURITY  PROTECTION SERVICE FOR BUSINESS
Mobile Security to bardzo proste w obsłudze rozwiązanie zabezpieczające firmowe dane i urządzenia. Przy użyciu tego pojedynczego produktu możesz blokować i lokalizować smartfony oraz czyścić ich pamięć w ciągu kilku sekund. Stanowi to doskonałą ochronę w przypadku zgubienia urządzenia. Jest to mobilność prawdziwie nieskrępowana.

 Protection Service for Business to firmowa ochrona przyszłości dostępna już dziś. Ciesz się kompleksową ochroną i całkowitą prywatnością w jednym uniwersalnym pakiecie, który pozwala skutecznie współpracować, bezpiecznie przechowywać wszystkie zasoby i aktualizować rozwiązania ochronne.

 

   
 CLIENT SECURITY  E-MAIL AND SERVER SECURITY
 Client Security to proaktywne rozwiązanie zabezpieczające, które pozwala ochronić wszystkie komputery przenośne i stacjonarne. Ten wielokrotnie nagradzany produkt stanowi skuteczną linię obrony przed intruzami i innymi zagrożeniami, nie obciążając przy tym systemów.  Email And Server Security to wydajne i sterowane centralnie rozwiązanie do ochrony serwerów, poczty e-mail i narzędzi do współpracy. Dzięki temu stan zabezpieczeń całej firmowej infrastruktury informatycznej — zarówno fizycznej, jak i wirtualnej — jest dostępny na pierwszy rzut oka, co ułatwia bezproblemowe działanie.
   
 BUSINESS SUITE  BEZPIECZNA SZKOŁA
   
 Business Suite to kompleksowy pakiet dla dużych firm, który został opracowany z myślą o firmowym dziale IT. Wszystkie najlepsze technologie zabezpieczające F-Secure oraz funkcje ochrony prywatności i zarządzania zostały zebrane w jeden produkt, dzięki czemu nie musisz szukać innego rozwiązania.

Bezpieczna Szkoła to totalna ochrona komputerów w szkole.

Specjalna oferta dla szkół zawiera:

Ochronę dzieci w sieci przed niepożądanymi treściami takimi jak pornografia, promocja używek czy przemocy.

Ochronę przed wirusami, robakami oraz trojanami co oznacza, że komputery pracują szybko i bez przerw.

Ochronę przed spamem, dzięki której sieć jest cały czas wydajna.

Firewall - szczelną zaporę blokującą dostęp do szkolnych komputerów osobom niepowołanym

Ochronę przeglądania , czyli oznaczenia stron pokazanych w wyniku wyszukiwania jako bezpiecznych lub groźnych.

Roczną subskrypcję

   
 F-SECURE SAFE  F-SECURE SAFE CENNIK
 INTERNET SECURITY DLA WSZYSTKICH URZĄDZEŃ CHROŃ KOMPUTERY PC I MAC, SMARTFONY I TABLETY JEDNYM PROSTYM ROZWIĄZANIEM
  •  (1year 1 device) 89 PLN
  • (1year 3 devices) 139 PLN
  • (1year 5 devices) 199 PLN
  • (2year 3 devices) 229 PLN
  • (2year 5 devices) 299 PLN
   

 INTERNET GATEKEEPER

 
 nternet Gatekeeper to rozwiązanie dla małych i średnich firm, które skutecznie zatrzyma niechcianych gości na progu infrastruktury informatycznej. Zabezpiecz się przed złośliwym oprogramowaniem rozprzestrzenianym w poczcie elektronicznej i podczas przeglądania Internetu lub transferu plików.  
   
   

Polub NAS!!!