Usługi informatyczne EB@RT
ul. Piastowska 80-358
GDAŃSK, GDYNIA, SOPOT
kontakt@it-ebart24.pl 510211096

Kurs z obróbki zdjęć

Robisz zdjęcia i chcesz, by były one jeszcze lepsze? Już dziś zapisz się na nasz kurs, dzięki któremu poznasz tajniki obróbki fotografii! Wiedza zdobyta w trakcie tego szkolenia przyda Ci się zarówno w pracy (edycja zdjęć na potrzeby internetu), jak również przy obróbce fotografii z Twojego prywatnego archiwum.

Podstawy obslugi programow graficznych

Program szkoleń organizowanych przez naszą firmę jest bardzo szeroki i obejmuje całe mnóstwo zagadnień jakie przydadzą się w codziennej pracy przy obróbce zdjęć. W ramach kursu nauczysz się obsługi programów graficznych takich jak Photoshop, Gimp czy CorelDRAW. Zdobądź nowe, bardzo przydatne umiejętności!

Podstawowe zagadnienia

Naucz się obróbki zdjęć od podstaw - nawet jeżeli nie masz żadnego doświadczenia z zakresu obróbki zdjęć, my wszystkiego Cię nauczymy! Dzięki naszym kursom dowiesz się czym jest skalowanie, zmniejszanie, kompresja, a także nauczysz się tworzyć idealne zdjęcia do sklepu internetowego. Nie czekaj - zapisz się już dziś!

Dla kogo?

Nasze kursy z obróbki zdjęć kierujemy do wszystkich, którzy mają do czynienia z obróbką zdjęć lub po prostu chcących zdobyć te umiejętności - pracowników sklepów internetowych, webmasterów, ale też początkujących fotografów. Kurs organizowany jest w Trójmieście, zatem jeżeli mieszkasz w Gdańsku, Gdyni bądź okolicach, serdecznie zapraszamy!

Polub NAS!!!