Usługi informatyczne EB@RT
ul. Piastowska 80-358
GDAŃSK, GDYNIA, SOPOT
kontakt@it-ebart24.pl 510211096

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

F-SECURE SAFE

Internet Security dla wszystkich urządzeń

Zadbaj o bezpieczeństwo wszystkich swoich urządzeń

 

 F-Secure SAFE stworzony został aby zapewnić Ci skuteczną ochronę w cyfrowym świecie. Przeglądanie Internetu, zakupy online, oglądanie filmów, słuchanie muzyki, kontaktowanie się z krewnymi i znajomymi — nad bezpieczeństwem wszystkich tych czynności czuwa F-Secure SAFE, dzięki czemu możesz je wykonywać bez jakichkolwiek obaw. Wielokrotnie nagradzane technologie zabezpieczające chronią Ciebie i Twoich bliskich — przez cały czas i na każdym urządzeniu. Produkt F-Secure SAFE jest też dostępny dla małych firm. Możesz chronić do 25 urządzeń (dziewięciu użytkowników) przed zagrożeniami w Internecie, aby zapewnić bezpieczeństwo firmie.

OCHRONA ANTYWIRUSOWA

Ochrona antywirusowa blokuje złośliwe oprogramowanie, które może gromadzić i rozpowszechniać Twoje dane osobowe. Aby zapobiec infekcjom produkt F‑Secure SAFE automatycznie skanuje wszystkie pliki i aplikacje. W przypadku wykrycia wirusa natychmiast zobaczysz powiadomienie z instrukcjami dotyczącymi usuwania zagrożenia.

OCHRONA PRZEGLĄDANIA I BANKOWOŚCI

Bez obaw przeglądaj Internet, rób zakupy online i korzystaj z bankowości internetowej. Więcej informacji

Ochrona przeglądania uniemożliwia otwieranie niebezpiecznych stron internetowych, które mogą rozprowadzać złośliwe oprogramowanie lub gromadzić osobiste informacje. Jeśli na przykład korzystasz z niezabezpieczonej przyglądarki, możesz przypadkowo kliknąć łącze, które prowadzi do fałszywej strony logowania w usługach bankowych. Produkt F‑Secure SAFE zawiera też funkcję ochrony bankowości, która informuje o otwarciu bezpiecznej witryny banku i zabezpiecza połączenie, aby chronić Twoje pieniądze.

 OCHRONA SIECI

Twoja domowa sieć i publiczne punkty dostępu Wi‑Fi są narażone na zagrożenia w takim samym stopniu, jak podłączone do nich urządzenia. Narzędzie do sprawdzania sieci pozwala sprawdzić, czy konfiguracja sieci jest bezpieczna. Działa ono niewidocznie w tle i weryfikuje zabezpieczenia wszystkich używanych sieci, zapewniając Ci ochronę zarówno w domu, jak i wszędzie, gdzie korzystasz z publiczych hotspotów Wi‑Fi.

 OCHRONA RODZINY

F-Secure SAFE pozwala określić bezpieczne granice i zapewnić rodzinie dostęp tylko do bezpiecznych i przydatnych materiałów online. Możesz zablokować dostęp do treści dla dorosłych, przedstawiających przemoc, witryn hazardowych, sieci społecznościowych i innych stron. Dzięki produktowi F‑Secure SAFE możesz też zablokować dzieciom dostęp do nieodpowiednich materiałów w Internecie oraz zarządzać czasem, który mogą spędzać, korzystając ze swoich urządzeń

 FUNKCJA FINDER

Lokalizację swoich urządzeń możesz z łatwością zobaczyć po zalogowaniu się w usłudze F-Secure. W przypadku systemu Android możesz też zablokować utracone urządzenie oraz usunąć z niego wszystkie informacje, aby uniemożliwić innym osobom korzystanie z Twoich osobistych plików, takich jak zdjęcia i wiadomości e-mail.

 SZYBKIE I SKUTECZNE ZABEZIECZENIA

Teraz możesz grać bez obaw, że zabezpieczenia spowolnią Twój komputer. Tryb gier pozwala użyć pełnej mocy komputera na potrzeby rozrywki. Dzięki temu uzyskujesz stałą wydajność bez konieczności wyłączania zabezpieczeń.


 Kompleksowa ochrona

F-Secure SAFE to jedyne rozwiązanie zabezpieczające, jakiego potrzebujesz. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby ochrona wszystkich aspektów cyfrowego życia była możliwie najprostsza. Dzięki F-Secure SAFE nie musisz już instalować różnych produktów zabezpieczających na laptopach, smartfonach i tabletach. To pojedyncze rozwiązanie zapewnia ochronę wszystkich urządzeń w prosty, niezawodny i skuteczny sposób.

Najlepsza ochrona dla współczesnych potrzeb

Dokładne i przejrzyste informacje stanowią klucz do sukcesu. Twój zegarek informuje Cię o postępach w trakcie treningu, a urządzenia domowe udostępniają dane o różnych codziennych aktywnościach. W podobny sposób powinny też działać zabezpieczenia. F-Secure SAFE zapewnia konkretne informacje o wykonywanych czynnościach. Nawet gdy nie korzystasz aktywnie z tego rozwiązania, SAFE działa w tle, aby zapewnić najlepszą możliwą ochronę. Dzięki temu masz pełną kontrolę i bez obaw możesz korzystać ze stałej łączności. 

Inteligentne zabezpieczenia mogą być proste

Obsługa zabezpieczeń nie powinna wymagać specjalistycznej wiedzy technicznej. Pomimo zastosowania różnorodnych funkcji zabezpieczających, takich jak ochrona antywirusowa, ochrona przeglądania i wiele innych, nasze rozwiązanie zapewnia intuicyjne i nieskomplikowane środowisko użytkowania. Zapomnij o niekończącym się zarządzaniu licencjami, aktualizacjami i innymi czynnościami, które tylko zajmują czas i sprawiają niepotrzebne kłopoty. Przez swoją prostotę F-Secure SAFE ma oferować pełną kontrolę. Aby uzyskać ochronę, po prostu zaloguj się i włącz zabezpieczenia.

Udostępniaj zabezpieczenia bliskim

Zdajemy sobie sprawę z tego, że zapewnienie skutecznej ochrony online może być skomplikowane i czasochłonne — zwłaszcza wtedy, gdy zabezpieczenia mają obejmować kilka osób, z których każda ma własne urządzenie, własny sposób korzystania z Internetu, ulubione aplikacje oraz znajduje się w innym miejscu. F-Secure SAFE pozwala bez trudu chronić nie tylko siebie, ale i najbliższe osoby.

Chroń całą rodzinę online

Wszyscy wiemy, że pomimo wszystkich korzyści Internet ma też swoją ciemną stronę. Każdy rodzic chce wskazać swoim dzieciom dobrą drogę i uchronić je przed niebezpieczeństwami podczas poznawania cyfrowego świata. Niestety nie możemy bez przerwy czuwać nad swoimi pociechami. F-Secure SAFE określa bezpieczne granice, zapewniając rodzinie dostęp tylko do bezpiecznych i przydatnych materiałów online.

Polub NAS!!!