Usługi informatyczne EB@RT
ul. Piastowska 80-358
GDAŃSK, GDYNIA, SOPOT
kontakt@it-ebart24.pl 510211096

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Twórz z łatwością wideo w wysokiej rozdzielczości z własnymi cięciami, indywidualnymi przejściami oraz efektami! Dzięki wsparciu maksymalnej rozdzielczości 4K, Dolby 5.1 oraz szybkiej konwersji , Ashampoo MovieStudio Pro 2 to optymalny wybór do tworzenia i edycji wideo. Twórz wideo zoptymalizowane dla iPada, Androida oraz wielu innych urządzeń. Korzystaj z nowych szablonów,techniki inteligentnych przycięć oraz nowych efektów wideo – a Twoje wideo staną się wyjątkowe!

Najważniejsze funkcje:
  • Błyskawiczne cięcia w Twoich nagraniach wideo
  • Z nagrań z telefonu do filmów z płynnymi przejściami oraz muzyką
  • Twoje własne dokumenty w profesjonalnej otoczce i z napisami
  • Szybka konwersja dzięki akceleracji sprzętowej (aż do 400 % szybciej)
  • Wspaniałe wideo z wakacji także w jakości 4K
Konwersja do 400 % szybsza

Pozwól Twojej karcie graficznej Cię wesprzeć! Korzystając z karty firmy NVIDIA, obliczenia i przyspieszenie sprzętowe są na maksymalnym poziomie!

Nowoczesne procesory graficzne są bardzo wydajne (GPU). Pozwalają na przyspieszenie konwersji znacząco. Nowo powstała technologia NVENC wprowadza tempo turbo w Twoich projektach i prowadzi Cię prostą drogą do celu! 

Fantastyczna rozdzielczość

Rozdzielczość 4K jest przyszłością wideo. Spraw, by Twoje HD było odpowiednie!

Przez dłuższą chwilę, HD było de facto standardem. 4K oferuje cztery razy więcej pikseli i niespotykaną ostrość obrazu. Nowy Ashampoo Movie Studio Pro 2 pozwala na tworzenie filmów 4K, które potrafią sprostać standardom wysokiej jakości na lata. 

Doskonałe cięcie sekcji

Twórz idealne cięcia aż do trzech ścieżek jednocześnie i Twórz swoje klipy przechodzące płynnie jeden w drugi.

Maksymalna intuicyjność i precyzja były głównym celem projektantów podczas tworzenia obszaru roboczego. Praca z wieloma filmami oraz równoległa praca z aż do trzech ścieżek, czy też edycja i aranżacja ich indywidualnie. Doskonałe narzędzie do złożonych projektów. 

Doskonale skrojone rozwiązania dla urządzeń mobilnych

Eksportuj swoje zoptymalizowane klipy także dla iPada, Androida oraz wielu innych urządzeń!

Urządzenia mobilne odgrywają coraz większą rolę niż tylko odtwarzanie filmów. Niestety nie wszystkie formaty są obsługiwane przez urządzenia iPhone/Android lub portale wideo. Dlatego też Ashampoo Movie Studio Pro 2 przychodzi z licznymi gotowymi profilami dla różnych urządzeń. 

Wideo szyte na miarę

Screenshot: Wideo szyte na miarę

Tnij sceny z pikselową precyzją i usuwaj niechciane reklamy.(Reklamy to skaza na każdym nagraniu. Korzystaj z pikselowej precyzji w usuwaniu reklam z nagrań oraz milisekundowej dokładności w uzyskiwaniu doskonałych rezultatów.)

Więcej niż przycinanie filmów

Screenshot: Więcej niż przycinanie filmów

Napisy początkowe/końcowe oraz obramowania tekstu: Ashampoo Movie Studio sprawia, że przekazywanie informacji jest proste i dodaje materiałom niepowtarzalnej atmosfery

Tylko z napisami początkowymi i końcowymi, film może być prawdziwie kinowym dziełem. Obramowania i napisy mogą być dodawane i zmieniać wideo w filmy z prawdziwego zdarzenia. Korzystaj z twórczych narzędzi dzięki Ashampoo Movie Studio Pro 2!

Regulacja obrazu dla profesjonalistów

Korzystaj ze zintegrowanych narzędzi kontroli obrazu, jasności, kontrastu, czy nasycenia wedle swoich potrzeb.

Nie każdy film jest idealny! Ashampoo Movie Studio Pro 2 pomaga Ci wycisnąć wszystko co najlepsze z Twoich wideo. Optymalizacja kilku ustawień pozwala na tchnięcie życia w poprawione nagrania. Dodaj tylko to, co niezbędne i nadaj swoim filmom blasku!

Dodaj muzykę i efekty dźwiękowe

Dodaj muzykę i efekty dźwiękowe do indywidualnych scen i nadawaj efekty takie jak Sepia, czy stary film dla atmosfery większej głębi.Szum i inne zakłócenia mogą zrujnować każdy film. Ale muzyka w tle oraz komentarz są w stanie naprawić wiele złego. Dodaj swoją muzykę oraz narrację i spraw, by film zyskał na dynamice.

 

Nagrywaj DVD oraz Blu-ray Disc

Nagrywaj DVD oraz Blu-ray Disc bezpośrednio z poziomu aplikacji. Silnik nagrywający jest oparty o ten, w dobrze znanym i sprzedającym się Ashampoo Burning Studio. Naturalnie, wideo mogą być zapisane jako zwykłe pliki wideo.Odtwarzanie wideo z DVD czy Blu-ray Disc zapewnia dodatkową jakość filmom. Wideo mogą być przesyłane do portali online lub jako prezent. Ashampoo Movie Studio Pro 2 daje Ci wybór. Uwiecznij swoje wideo na nośniku, wykonaj archiwizację czy zwyczajnie je zapisz. Dla każdego zastosowania jest stosowna opcja.

Polub NAS!!!