Usługi informatyczne EB@RT
ul. Piastowska 80-358
GDAŃSK, GDYNIA, SOPOT
kontakt@it-ebart24.pl 510211096

Szkolenia komputerowe dla seniorów

Szkolenie seniorów z internetu i komputerów

Koniec z wykluczeniem cyfrowym seniorów! Naukowcy udowodnili, że korzystanie z komputera znacznie podwyższa poziom sprawności umysłowej u osób starszych. W przeciwieństwie do oglądania telewizji, używanie komputera wymaga bowiem ciągłej aktywności co znacznie pobudza mózg! Taka stymulacja jest dla osoby starszej bezcenna!

Nasze szkolenie z obsługi komputera dedykowane jest dla osób starszych z całego Trójmiasta: Gdańska, Sopotu i Gdyni oraz okolic. W ramach zajęć seniorzy poznają podstawy obsługi komputera oraz korzystania z Internetu. Taki kurs da solidne podstawy w postaci wiedzy niezbędnej do codziennego użytkowania komputera.

 

Z internetu i obsługi

Internet jest nieprzebranym źródłem wiedzy dla każdego, także dla seniorów. To właśnie dzięki internetowi Twój dziadek i babcia będą mogli znaleźć interesujące ich informacje czy nawet zapisać się do lekarza. Nie czekaj - już dziś zapisz ich na nasz kurs! Pokażemy im jak korzystać z wyszukiwarek, komunikować się za pomocą internetu czy nawet robić zakupy online!

Polub NAS!!!