Usługi informatyczne EB@RT
ul. Piastowska 80-358
GDAŃSK, GDYNIA, SOPOT
kontakt@it-ebart24.pl 510211096

Instalacje elektryczne

Elektryk

Usługi elektryczne w Gdańsku w wyjątkowo niskich cenach! Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty - zapewniamy profesjonalizm, terminowość oraz najwyższą jakość wykonania usług. Jesteśmy zespołem specjalistów, którzy stale poszerzają swoje kwalifikacje z zakresu montażu, eksploatacji i konserwacji instalacji elektrycznych.

Zajmujemy się profesjonalnym serwisem oraz montażem instalacji elektrycznych. Nasza firma działa na terenie całego Trójmiasta. Zadzwoń do nas już teraz jeżeli masz problem z elektryką, albo poszukujesz rzetelnych wykonawców do wykonania instalacji elektrycznej w swoim domu lub firmie.

Usługi elektryczne do domu

Świadczymy kompleksowe usługi elektryczne. Od podstaw wykonamy instalację elektryczną w Twoim domu - profesjonalnie i szybko. Zapewniamy także usługi serwisowania oraz konserwacji instalacji elektrycznej - przeprowadzamy przeglądy wykonawcze i okresowe, które zapewnią instalacji elektrycznej w Twoim domu długotrwałe i bezproblemowe działanie.

Oferujemy także usługi związane z naprawami instalacji elektrycznych. Fachowo naprawimy instalację elektryczną w Twoim domu. Jeżeli masz już dosyć problemów z wiecznie niesprawną elektryką, zgłoś się do nas - od podstaw zaprojektujemy i przebudujemy instalację elektryczną w Twoim domu!

Usługi elektryka do firmy

Usługi elektryczne realizujemy również w siedzibach firm czy obiektach przemysłowych. Zapewniamy fachowe wykonanie usług, dzięki czemu zamontowane lub naprawiane przez nas instalacje elektryczne w Twojej firmie zapewnią wieloletnie, niezawodne działanie. Koniec z awariami czy problemami w dostawach prądu!

Rozdzielnice zasilające

Profesjonalnie zamontujemy rozdzielnice zasilające. Oferujemy montaż rozdzielnic niskonapięciowych oraz wysokonapięciowych. Fachowo doradzimy oraz zamontujemy rozdzielnicę elektryczną w Twoim domu lub siedzibie firmy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w montażu elektryki i stale podnosimy nasze kwalifikacje.

Montaż rozdzielnicy zasilającej obejmuje: wywiercenie otworów oraz osadzenie i podłączenie urządzenia. Cena usługi zależy od rodzaju rozdzielnicy - liczby modułów w osprzęcie. Posiadamy wszelkie certyfikaty i uprawnienia do wykonywania tego rodzaju instalacji. Zapewniamy wysoką jakość usługi oraz atrakcyjne ceny.

Czym właściwie jest rozdzielnica?

To element składający się z różnego rodzaju podzespołów i urządzeń, które mają za zadanie zarządzać obwodami elektrycznymi w budynku. Rozdzielnice mogą być połączone z urządzeniami odpowiedzialnymi za sterowanie (przekaźniki wszelkiego rodzaju), ochronę (wyłączniki, ograniczniki), jak również elementami regulacyjnymi czy pomiarowymi.

Podłączanie kuchenek elektrycznych

Oferujemy usługę podłączania kuchenek elektrycznych. Szybko i sprawnie podłączymy kuchenkę w Twoim mieszkaniu w bloku lub w domu. Wieloletnie doświadczenie, profesjonalizm i stale poszerzana wiedza, a wszystko to w atrakcyjnej cenie - oto krótki opis głównych atutów oferty naszej firmy.

Jeżeli chcesz zamontować kuchenkę elektryczną w swoim mieszkaniu, wybierz naszą firmę! Posiadamy wszelkie certyfikaty (m.in. SEP E), które są konieczne do wykonywania usług podłączania urządzeń elektrycznych o wysokiej mocy - dzięki temu utrzymasz gwarancję producenta na sprzęt zamontowany w swoim domu.

Instalacja / podłaczenie płyt indukcyjnych

Poszukujesz fachowców do instalacji płyty indukcyjnej w Twoim mieszkaniu? Nie musisz już szukać dalej! Zadzwoń do nas i umów się już dziś! Posiadamy wieloletnie doświadczenie w podłączaniu płyt indukcyjnych. Nasza oferta to gwarancja fachowego działania.

Polub NAS!!!