Usługi informatyczne EB@RT
ul. Piastowska 80-358
GDAŃSK, GDYNIA, SOPOT
kontakt@it-ebart24.pl 510211096

Lokalizator IKO

System ikol to wielofunkcyjny Internetowy lokalizator GPS. Pozwala na żywo, online, z dowolnego urządzenia podłączonego do Internetu kontrolować pozycję samochodów, a także lokalizatorów przenośnych.

Co wyróżnia system ikol?

1. Umowa bezterminowa. Korzystając z systemu śledzenia gps ikol nie musisz zawierać umów dlugoterminowych. Rezygnujesz kiedy chcesz, bez żadnych kar, bez ukrytych opłat, bez jakichkolwiek konsekwencji.

2. Dowolne dobieranie funkcji. Dzięki lokalizatorom gps ikol nie musisz kupować całych pakietów niepotrzebnych Ci funkcji. Wybierasz tylko te, których naprawdę potrzebujesz. Ceny pojedynczych dodatkowych funkcji zaczynają się już od 2 złotych netto. Co więcej - możesz w każdej chwili zrezygnować, jeżeli okaże się, że ich nie potrzebujesz.

3. Stałe wsparcie techniczne. Co to oznacza? Że nie musisz się obawiać, że Twój lokalizator GPS ikol przestanie działać. Jeżeli masz jakikolwiek problem - od instalacji po użytkowanie - natychmiast rozwiążemy ten problem za Ciebie.

4. Cena. Już 15,99 netto miesięcznie - jest to najlepsza oferta na rynku.

Co jeszcze oferuje ikol?

Monitoring GPS ikol to wiele funkcji, które możesz dowolnie dobierać według Twoich potrzeb.

- Wiadomości SMS o uruchomieniu pojazdu, o przekroczeniu wyznaczonych przez Ciebie obszarów, przekroczeniu prędkości... i wiele innych.

- Raporty z podróży, przejazdów, spalania i zakupów paliwa.

- Zgodny z wymogami prawnymi system służący do odliczania 100% VAT za koszty eksploatacji samochodu

- Zasięg w całej Europie

- Zdalne odłączanie rozrusznika

ICOL

'

Loading...

 

Polub NAS!!!