Usługi informatyczne EB@RT
ul. Piastowska 80-358
GDAŃSK, GDYNIA, SOPOT
kontakt@it-ebart24.pl 510211096

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Ashampoo Movie Shrink & Burn 4 - oszczędzaj miejsce nie ograniczając się w oglądaniu czegokolwiek na dowolnym urządzeniu.

Ashampoo Movie Shrink & Burn 4 dostosowuje Twoje wideo do Twojego urządzenia, bez względu na to czy jest to smartfon, tablet, konsola do gier, czy PC. Od najpopularniejszych do najnowszych urządzeń i modeli jak Sony PlayStation 4, iPhone 6 oraz Samsung Galaxy S5. A dodatkowo intuicyjny interfejs krok-po-kroku przeprowadzi Cię przez cały proces w zaledwie kilka chwil. Prościej być nie może!

 

Ashampoo Movie Shrink & Burn 4 do godny następca Movie Shrink & Burn 3. Doświadcz świeżości, nowego interfejsu z poszanowaniem prostoty obsługi. Korzystaj z najnowszych technologii dzięki wsparciu wielordzeniowych CPU dla jeszcze szybszych rezultatów. Umieszczaj i odtwarzaj swoje wideo na wszystkich urządzeniach włączając w to najnowsze smartfony i konsole.

 

Najważniejsze cechy
  • Dziel ogromne wideo na mniejsze pliki i wysyłaj oraz dziel się nimi prościej
  • Konwertuj do licznych formatów wideo i odtwarzaj wideo na dowolnym urządzeniu
  • Optymalizuj specjalnie na potrzeby portali wideo i przesyłaj bezpośrednio
  • Nagrywaj wideo w jakości Full HD na DVD oraz Blu-ray wraz z Menu i doświadcz więcej z kinematografii
Praktycznie każdy format i każde urządzenie

Użyj Ashampoo Movie Shrink & Burn 4 aby bez obaw konwertować i zmieniać rozmiar Twoich wideo na dowolne urządzenie bez względu na to, czy jest to smartfon, konsola do gier, czy PC. Korzystaj ze swoich ulubionych filmów na swoim iPhone lub Xbox 360 i optymalizuj swoje wideo celem ich przesłania lub udostępnienia. Twoje wideo są gotowe do odtworzenia na dowolnym urządzeniu!

Oszczędzaj czas dzięki przetwarzaniu wsadowemu oraz wielordzeniowym CPU

Zwykle przetwarzasz swoje wideo jeden po drugim, Ashampoo Movie Shrink & Burn 4 dodatkowo wspiera przetwarzanie wsadowe, nawet całe foldery za jednym razem. Zintegrowane wsparcie dla wielordzeniowych CPU sprawia, że nie musisz czekać długo na zakończenie.

Zintegrowane portale Web

To normalne, że Ashampoo Movie Shrink & Burn 4 wspiera popularne portale wideo jak YouTube czy Dailymotion. Zoptymalizuj swoje wideo i prześlij je wprost ze swojego programu do ulubionego portalu. To takie proste.

Nagrywanie w pakiecie

Uwielbiasz oglądać wideo w tradycyjny sposób na ekranie TV? Nagrywaj swoje filmy na DVD oraz Blu-ray wprost z Ashampoo Movie Shrink & Burn 4. Pokazuj swoje osobiste materiały wideo na dużym ekranie w jakości HD rodzinie i przyjaciołom. Możesz także użyć opcji nagrywania i archiwizować swoje kolekcje wideo na Blu-ray oraz nawigować intuicyjnie na profesjonalnie wyglądających Menu.

Ashampoo Movie Shrink & Burn 4 - oszczędzaj miejsce nie ograniczając się w oglądaniu czegokolwiek na dowolnym urządzeniu.

 

Polub NAS!!!