Usługi informatyczne EB@RT
ul. Piastowska 80-358
GDAŃSK, GDYNIA, SOPOT
kontakt@it-ebart24.pl 510211096

Podstawy - szkolenie z Microsoft Office

Znajomość podstaw obsługi pakietu Office to we współczesnych realiach absolutnie podstawowa umiejętność. Serdecznie zapraszamy Cię na szkolenia z zakresu używania programów z pakietu Microsoft Office. Kurs skierowany jest w szczególności do osób mieszkających w Trójmieście - Gdańsku, Gdyni czy Sopocie.

W trakcie profesjonalnych szkoleń przekażemy Ci solidne podstawy niezbędne do pracy z programami pakietu biurowego Microsoftu. Dowiesz się, między innymi, jak tworzyć dokumenty, edytować treści czy jak korzystać z poszczególnych funkcji Worda, Power Pointa lub Excel'a. Warto taką wiedzę posiadać, bo przyda się w każdej branży!

Microsoft Word

Microsoft Word to jeden z najpopularniejszych programów do tworzenia i edycji tekstu na świecie. Zdecydowana większość dostępnych na rynku edytorów tekstu innych firm wzorowana jest na produkcie Microsoft'u, co chyba najlepiej świadczy o tym, jak bardzo niezbędna jest umiejętność obsługi tego rodzaju aplikacji.

W trakcie organizowanego przez naszą firmę szkolenia dowiesz się, jak od podstaw tworzyć treści tekstowe. Nauczysz się zmieniać style, organizować tekst według własnych potrzeb oraz korzystać z najważniejszych funkcji tego oprogramowania. Jednym słowem - cała wiedza na temat Microsoft Word w pigulce!

Microsoft Excel i PowerPoint

Jeżeli przeraża Cię widmo pustych tabelek w Excelu, a PowerPoint to dla Ciebie czarrna magia, przyjdź na nasze szkolenie! Profesjonalnie pokażemy Ci, jak obsługiwać te popularne programy biurowe. Nie musisz mieć żadnej wiedzy na ten temat - pokażemy Ci absolutne podstawy obsługi tego oprogramowania.

Polub NAS!!!