Usługi informatyczne EB@RT
ul. Piastowska 80-358
GDAŃSK, GDYNIA, SOPOT
kontakt@it-ebart24.pl 510211096

Sprzedaż programów antywirusowych

Ochrona antywirusowaIlość zagrożeń czyhających na Twój komputer lub telefon jest ogromna. Wirusy, robaki, keyloggery to tylko niektóre z niebezpieczeństw. Aby odpowiednio się przed nimi chronić warto zainwestować w wysokiej jakości oprogramowanie antywirusowe, które optymalnie chronić będzie zarówno Twój komputer jak i Twoje dane! Chcesz odpowiednio chronić swój komputer? Już dziś kup dobrej jakości program antywirusowy. W naszej ofercie znajdziesz najlepsze aplikacje do zwalczania wirusów, dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb - posiadamy idealne rozwiązania zarówno dla Twojej firmy, jak również dla Twojego domowego komputera.

SMARTFON, komputer i TABLET

Wybór odpowiedniego antywirusa to zadanie dla specjalistów. Chcesz zyskać pewność, że Twój komputer jest odpowiednio chroniony? Skontaktuj się z nami już teraz - zadzwoń/wyślij e-mail lub przyjdź do siedziby naszej firmy w Gdańsku, a profesjonalnie wybierzemy najlepsze oprogramowanie antywirusowe dla Ciebie!

Czy wiesz o tym, że Twój smartfon również jest zagrożony atakiem wirusów? Koniecznie skorzystaj z naszej oferty - polecamy profesjonalne antywirusy dedykowane do urządzeń z systemem Android. Podpowiemy Ci jakie oprogramowanie będzie najlepsze dla Twojego telefonu. Zainstalujemy je dla Ciebie na Twoim urządzeniu.

Oferta

Szeroki wybór oprogramowania typu antywirus - polecamy rozwiązania Avast czy BitDefender, które optymalnie zabezpieczą Twój prywatny komputer przed zagrożeniami. Oprogramowanie F-secure to z kolei idealny wybór dla Twoich firmowych komputerów - to propozycja idealnie dopasowana do potrzeb każdej nowoczesnej firmy.

Polub NAS!!!