Usługi informatyczne EB@RT
ul. Piastowska 80-358
GDAŃSK, GDYNIA, SOPOT
kontakt@it-ebart24.pl 510211096

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

CZY STAĆ TWOJĄ ORGANIZACJĘ NA UTRATĘ DANYCH ?

Nawet najmniejsza utrata danych może być największą stratą dla organizacji

 BEZPIECZEŃSTWO TWOICH DANYCH JEST NAJWAŻNIEJSZE

Jak bardzo ufasz w niezawodność swoich serwerów i stacji roboczych ?

Rozwiązania Ctera Networks oferują obecnie najbardziej kompleksowe rozwiązania do lokalnego tworzenia i zarządzania kopią zapasową w ramach organizacji. Skalowalne systemy kopii zapasowych dla od 1 do 10000 użytkowników, pełna integracja z Active Directory oraz LDAP, system zdalnego zarządzania, możliwość pracy wielooddziałowej. Niezastąpione przy prowadzeniu projektów, współdzieleniu danych z zachowaniem pełnej kontroli przepływu stają sie podstawowym narzędziem dla każdej organizacji znającej wartość danych

cyfrowych.

CTERA BACKUP SOLUTION

Pełna kontrola przepływu danych w organizacji

Ctera Backup Solution charakteryzuje się pełnym automatyzmem i w pełni zarządzalnym systemem co sprawia, że administrator systemu ma nad wszystkim kontrolę. Wszelkie działania są w pełni logowane i zapisywane, a administrator jest powiadamiany o wszelkich nieoczekiwanych zdarzeniach.

Firma Ctera to także platforma Cloud Attached Storage, czyli hybrydowe rozwiązanie składającego się z usług tzw. „chmury” oraz montowanego po stronie klienta sprzętu do przechowywania danych. Platforma firmy CTERA dostarcza infrastrukturę „chmury”, umożliwiając dostawcom i resellerom IT szybkie wdrożenie u swoich Klientów rozwiązań „cloud storage”, w tym lokalnego oraz zdalnego systemu kopii zapasowej i zabezpieczenia danych.

KOMPLETNE ROZWIĄZANIE CTERA NETWORKS

Wybór systemu Ctera Networks jest uzasadniony.

Ctera Networks specjalizuje się w systemach kopii zapasowej i ochrony danych dedykowanych dla małych, średnich firm i tych największych firm, realizowanych za pośrednictwem dedykowanych platform sprzętowych (np. C200, C400 czy C800) wraz z zainstalowanym oprogramowaniem Ctera.

Wraz z serwerem dostarczane jest oprogramowanie do prowadzenia kopii zapasowej danych stacji roboczych oraz serwerów w bardzo atrakcyjnej cenie (nie ma potrzeby instalowania dodatkowego oprogramowania). Dzięki funkcjom wbudowanym w te urządzenia możemy wykonywać pełną archiwizację i kopię zapasową wszystkich komputerów i serwerów w firmie. Urządzenia Ctera Networks umożliwiają bezpieczną synchronizację, kopie zapasową i są w pełni zabezpieczone.

CTERA C200 - SPECYFIKACJA
 • Zabezpieczenie do 20 stacji roboczych i serwera.
 • – Serwer magazynujący i udostępniający dane w sieci lokalnej,
 • – 20 licencji PC Agent (Linux, Windows, MacOS),
 • – 1 licencja Server AGENT (Linux, Windows),
 • – Obsługa do 5 urządzeń w ramach 1 licencji dla 1 użytkownika,
 • – Do 6 TB na dane z pełną ochroną (RAID 1),
 • – Oprogramowanie do zarządzania archiwizacją danych,
 • – Aplikacje dla urządzeń mobilnych z systemem iOS i Android,
 • – 1 rok gwarancji NBD – wymiana uszkodzonego urządzenia w ciągu 24h!,
 • – Wsparcie techniczne przez telefon w języku polskim,
 • – Aktualizacja oprogramowania przez rok,
ZABEZPIECZ SWÓJ SERWER

Bezpłatna licencja na Ctera Server Agent

Ctera Networks ogłosiła promocję dla każdego, kto zdecyduje się na zakup nowego urządzenia: C200, C400, C800/C800+. Kompletny system backupu i zabezpieczenia danych Ctera teraz z dodatkową licencją Serwer Agent o wartości 1320 PLN w cenie urządzenia!

Platforma Ctera C200 w ofercie już od 3599 PLN –  z 20 licencjami do kopii zapasowych ze stacji roboczych dostępna teraz wraz z dodatkową licencją Serwer Agent o wartości 1320 PLN, która pozwala na zabezpieczenie i backup danych firmowego serwera. Licencja jest bezterminowa i gotowa do instalacji na serwerze.

DLACZEGO CTERA JEST NAJLEPSZYM ROZWIĄZANIEM KOPII ZAPASOWEJ ?

Kompletne rozwiązanie kopii zapasowej gotowe do pracy od razu

 

OCHRONA DANYCH

Dane na serwerach Ctera chronione są poprzez utrzymywanie danych na wielu dyskach jednocześnie w postaci tzw. macierzy RAID wraz z opcją dodatkowej replikacji na inny serwer zgodny z Rsync.

 

UDOSTĘPNIANIE DANYCH

Dzięki funkcjonalności serwerów Ctera możesz regulować i dostosowywać do własnych potrzeb udostępnianie plików. Administrator ma pełną kontrolę nad udostępnianiem danych przez wszystkich użytkowników.

 

SYNCHRONIZACJA DANYCH

Ctera umożliwia synchronizację wybranego udziału z lokalnego serwera Ctera C200/C400/C800 z „dyskiem w chmurze” co zabezpiecza dane przed utratą w wypadku zdarzeń losowych.

 

SKALOWALNOŚĆ

Rozwiązanie Ctera Networks jest przystosowane do rozbudowy wraz z rozwojem organizacji. Dzięki niesamowitej skalowalności system może zostać rozszerzony do nawet 10000 użytkowników dając tym samym ogromną pojemność na dane.

 

KOPIA ZAPASOWA

W pełni automatyczny system archiwizacji i backupu danych dla całej firmy. Kompleksowe wykonywanie kopii zapasowych z serwerów, stacji roboczych, laptopów i urządzeń mobilnych. Wszystko w kompletnym i niezawodnym rozwiązaniu CTERA Networks.

 

NOWE MOŻLIWOŚCI

W ramach aktualizacji systemów, Ctera wprowadziła do swojego oprogramowanie nowe funkcje związane z pracą grupową w firmach oraz synchronizacją i współdzieleniem danych oraz całych projektów. Od teraz łatwe i bezpieczne udostępnianie danych w biznesie.

 

 
 

Polub NAS!!!