Usługi informatyczne EB@RT
ul. Piastowska 80-358
GDAŃSK, GDYNIA, SOPOT
kontakt@it-ebart24.pl 510211096

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

IKOL SPOT - PRZENOŚNY LOKALIZATOR DLA LUDZI

Moduł ikol SPOT to profesjonalne, trwałe i niezawodne narzędzie służące do monitoringu GPS. Moduł ikol SPOT na bieżąco wysyła swoją pozycje na serwery ikol i poprzez Aplikację ikol Online ta pozycja dostępna jest dla Ciebie: na żywo, online, z dowolnego urządzenia z dostępem do Internetu. Moduł posiada specjalny przycisk funkcyjny, po naciśnięciu którego dojdzie do wybranej przez użytkownika akcji: np. do wybranych osób wysłany zostanie SMS lub email z pozycją lokalizatora. 

Bateria działa do 180 godzin na baterii wewnętrznej. Ładowanie jest niezwykle proste- wystarczy podłączyć ikol SPOT do zwykłego gniazdka lub innego źródła zasilania kablem mini USB. Do każdego modułu dołączana jest bezpłatnie ładowarka oraz specjalne etui pomagające przymocować moduł do plecaka, paska, torby, roweru itd. Moduł może funkcjonować w temperaturach od -20°C do +55°C. 

Do czego może się przydać moduł ikol SPOT? 

  • Pomoc starszym. Nieoceniona pomoc w zapewnieniu bezpieczeństwa osobom starszym. 
  • Przenośny lokalizator GPS ikolJedno wciśnięcie dużego guzika wystarczy, by wezwać pomoc.
  • Bezpieczeństwo Twoich dzieci. Wiesz gdzie przebywają, dowiadujesz się, gdy opuszczą szkołę, gdzie znajdują się podczas wycieczek szkolnych itd.
  • Ochrona zwierząt. Moduł ikol SPOT bardzo łatwo przymocować do obroży, siodła lub dowolnej innej części zwierzęcej garderoby. Dzięki temu szybko i pewnie znajdziesz zaginione psy, koty, konie itp.
  • Ochrona bagażu. Moduł ikol SPOT świetnie sprawdza się przy kontroli bagażu. Wystarczy ukryć lokalizator w walizce czy torbie, by przestać się o niego martwić.

Rozmiary:

37x67x22 (milimetrów)

Polub NAS!!!