Usługi informatyczne EB@RT
ul. Piastowska 80-358
GDAŃSK, GDYNIA, SOPOT
kontakt@it-ebart24.pl 510211096

Monitoring i lokalizatory GPS

Lokalizator GPS to wydajna ochrona oraz pewność bezpieczeństwa na najwyższym poziomie.W ofercie posiadamy lokalizatory dla pojazdów, telefonów oraz osób. Urządzenia monitoringu GPS kierujemy zarówno do firm, jak i osób prywatnych. Dzięki naszym rozwiązaniom zyskasz stałą kontrolę nad swoim mieniem oraz będziesz wiedzieć gdzie akurat jest Twoje dziecko.

Monitoring i lokalizator GPS

Mieszkasz w Trójmieście i chcesz zamontować najwyższej klasy zabezpieczenia w samochodach ze swojej firmowej floty? Skontaktuj się z nami już teraz! Mamy dla Ciebie najlepsze rozwiązania z zakresu zabezpieczeń i monitoringu pozycji. Zapewniamy pełen profesjonalizm w działaniu oraz bardzo dobre ceny usług.

Lokalizacja samochodów

Monitoring GPS samochodów to rozwiązanie, które nie tylko zabezpieczy Twoje pojazdy przed kradzieżą, lecz także umożliwi obniżenie kosztów eksploatacji - specjalna aplikacja prześledzi spalanie paliwa przez auto. Montaż systemu lokalizacji samochodów da Ci stały wgląd w aktualne położenie pojazdu oraz możliwość prześledzenia jego dotychczasowych tras.

Monitoring GPS pojazdów to także świetny sposób na ocenę wydajności pracowników Twojej firmy. Dzięki tym rozwiązaniom zyskasz pewność, że osoby pracujące w Twojej firmie wykonują powierzone im obowiązki. System można zamontować zarówno w samochodach osobowych, jak i użytkowych - dostawczych busach czy ciężarówkach.

Montitoring przez internet - SYSTEM IKOL

SYSTEM IKOL to niezawodne rozwiązanie służące do lokalizacji mienia czy osób dorosłych i dzieci za pomocą Internetu. Dzięki temu systemowi zyskasz możliwość stałej kontroli swoich pojazdów, telefonu czy miejsca, w którym znajdują się Twoje dzieci! Wybierz system IKOL już dziś i zyskaj pewność bezpieczeństwa na najwyższym poziomie.

Polub NAS!!!