Usługi informatyczne EB@RT
ul. Piastowska 80-358
GDAŃSK, GDYNIA, SOPOT
kontakt@it-ebart24.pl 510211096

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Jeśli kiedykolwiek zdarzyło Ci się siedzieć przed czarnym ekranem komputera, ponieważ system Windows odmówił współpracy, wiesz co to znaczy kopia zapasowa. Wykonanie kopii zapasowych to jednak prosta rzecz! Wykonuj kopie zapasowe całych partycji w zaledwie kilka kliknięć i przywracaj je nawet w przypadku całkowitej awarii - to właśnie zapewnia Ashampoo® Backup 2016. Aplikacja została specjalnie zaprojektowana, aby najcięższe rzeczy wykonywać sama, a Tobie zostawić do decyzji tylko najistotniejsze rzeczy. To proste, szybkie i bezpieczne rozwiązanie!

Zainstaluj, dostosuj i gotowe

Ashampoo® Backup 2016 wypełnia wszystkie najważniejsze nisze w zakresie kopii zapasowej i przywracania. Wystarczy wybrać partycję systemową, lokalizację docelową, czas wykonania i gotowe! Od teraz, Ashampoo® Backup 2016 będzie wykonywał kopię zapasową plików bezpiecznie w tle. Doświadcz maksymalnej prostoty z minimalnym wysiłkiem oraz bez konieczności posiadania technicznej wiedzy.

Gotowy na sytuacje awaryjne

Przywracanie kopii zapasowych jest bardzo proste. Przywracanie w programie Ashampoo® Backup 2016 lub z wykorzystaniem nośnika awaryjnego w przypadku zdarzeń krytycznych, jak awaria systemu, proces trwa szybko i jest w pełni bezpieczny. Możesz bezpiecznie przeglądać i przywracać pojedyncze pliki z użyciem Eksploratora Windows. Prościej już się po prostu nie da!

Wysoce zaawansowana technologia kopii zapasowej

Dzięki technologii przyrostowej kopii zapasowej, Twoje kopie zawsze będą aktualne i zajmą 50% mniej miejsca na dysku niż wykonane przez konkurencyjne rozwiązania. Nawet ogromne dyski twarde mające więcej niż 2 terabajty są w pełni wspierane i pozwalają na tworzenie archiwów Twoich danych. Podczas każdego procesu wykonywania kopii zapasowej, wszystkie dane są weryfikowane pod kątem błędów,aby zapobiec ich powstania i zapisania w kopii.

Pełna szybkość Twojego PC

Doskonałe rozwiązanie do wykonywania kopii zapasowych, które nie koliduje z Twoją codzienną pracą na PC. To dlatego Ashampoo® Backup 2016 potrafi wstrzymać pracę, gdy komputer jest zajęty Twoją pracą i działa na pełnych obrotach gdy komputer nic nie robi. 

 

  • W pełni automatyczne kopie zapasowe
  • Kopie zapasowe i przywracanie dowolnego pliku z łatwością
  • Kopie zapasowe i przywracanie całych systemów operacyjnych
  • Bezpieczne szyfrowanie w celu ochrony prywatności
  • Przyjazny interfejs i prosta obsługa
  • Ogromna oszczędność miejsca dzięki maksymalnej kompresji
  • Prosta obsługa bez konieczności posiadania specjalistycznej wiedzy
  • Łatwe odzyskiwanie danych dostępne z poziomu Eksploratora Windows
  • Nośnik odzyskiwania w przypadku totalnej awarii systemu
  • Żaden komputer nie spowolni, kopie zapasowe będą wstrzymane gdy będzie to konieczne

Polub NAS!!!