Usługi informatyczne EB@RT
ul. Piastowska 80-358
GDAŃSK, GDYNIA, SOPOT
kontakt@it-ebart24.pl 510211096

Szkolenia i kursy z internetu i komputera

Podstawy obsługi komputera i internetu

Zapraszamy na kursy z obsługi komputera i korzystania z Internetu dla osób w każdym wieku! Jeżeli mieszkasz w Trójmieście (Gdańsk, Sopot lub Gdynia) i chcesz poszerzyć swoją wiedzę na temat obsługi komputera, zapisz się na nasze szkolenia. W prosty i łatwy do zapamiętania sposób pokażemy Ci jak działają najważniejsze programy komputerowe.

Umiejętność obsługi komputera to w dzisiejszych czasach wręcz konieczność! Jeżeli chcesz znaleźć jakąkolwiek pracę, musisz nauczyć się obsługi komputera oraz Internetu - ta umiejętność jest w dzisiejszych czasach naprawdę niezbędna, niezależnie od branży w jakiej działasz. Przyjdź do nas - sukces murowany!

Obsługa internetu

Internet przydaje się już w niemal każdym aspekcie życia - zarówno w pracy, jak i w życiu prywatnym. Nauka obsługi Internetu prowadzona w formie kursów w naszej firmie zapewni solidną dawkę wiedzy, niezbędnej do płynnego korzystania z zasobów Sieci. Warto takie umiejętności posiadać, bo jest to wiedza zupełnie podstawowa w dzisiejszym świecie!

Jak wygląda kurs z zakresu obsługi Internetu? W ramach takich szkoleń przekażemy informację na temat tego jak korzystać z Internetu. Pokażemy, jak znaleźć w Internecie informacje, robić zakupy czy nawet założyć konto poczty elektronicznej, które pozwoli komunikować się ze znajomymi czy rodziną z całego świata!

Jak bezpiecznie pracować w internecie

Szkolenie z internetuJak bezpiecznie działać w Internecie? Właśnie temu poświęcony jest nasze szkolenie podstaw obsługi Internetu. W Sieci nie brakuje różnego rodzaju zagrożeń - w wielu jej zakątkach czyhają oszuści zdolni do kradzieży danych czy pieniędzy. Innym zagrożeniem jest złośliwe oprogramowanie, które może wręcz uszkodzić komputer.

Polub NAS!!!