Usługi informatyczne EB@RT
ul. Piastowska 80-358
GDAŃSK, GDYNIA, SOPOT
kontakt@it-ebart24.pl 510211096

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

MODUŁ IKOL AERO

Ikol AERO to lokalizator GPS przystosowany specjalnie do montowania w samolotach. Dzięki niemu można na bieżąco śledzić trasę lotu dowolnego samolotu. To niezwykle przydatne urządzenie w szkołach lotniczych – dzięki możliwości podglądu aktualnej pozycji samolotu oraz historii jego przelotów, można kontrolować postępy w nauce uczniów i mieć wgląd w to, w jaki sposób zachowują się podczas samodzielnych lotów.

Ikol AERO może pełnić funkcję automatycznego logbooka i książki samolotu, ponieważ każdy lot jest dokładnie rejestrowany - nie tylko jego trasa, ale również wysokość, dokładna data startu samolotu i jego lądowania. Moduł ikol AERO może być skonfigurowany tak, aby rejestrował podróże od włączenia silnika do jego wyłączenia lub od startu do lądowania samolotu, w zależności od preferencji właściciela statku powietrznego. W panelu ikol Online można sporządzić dokładne raporty z przelotów, przypisać pilotów do konkretnych tras oraz sprawdzać aktualną liczbę motogodzin. Odpowiednie funkcje dodatkowe mogą przypominać o koniecznych przeglądach mechanicznych statku powietrznego.

Lokalizator GPS do samolotów ikol AERO to także praktyczne zabezpieczenie samolotu na wypadek kradzieży czy bezprawnego użytkowania. Właściciel maszyny może mieć całodobowy podgląd w aktualną pozycję swojego samolotu, a w przypadku kradzieży zostanie natychmiast o tym poinformowany przez SMS lub mail.

Główne zalety:

  • Bateria wewnętrzna działająca bez zasilania do 24 godzin
  • Działa w temperaturach od -25C do +80C
  • Szeroki zakres napięcia zasilania: od 6 do 31V DC
  • Precyzyjna lokalizacja samolotów

 

Polub NAS!!!