Usługi informatyczne EB@RT
ul. Piastowska 80-358
GDAŃSK, GDYNIA, SOPOT
kontakt@it-ebart24.pl 510211096

BitDefender Total, Internet Security

Bit Defender Total Security 2016Już dziś zabezpiecz swój sprzęt przed wirusami! Wybierz profesjonalny program antywirusowy BitDefender. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy doskonałe oferty na wszystkie wersje BitDefender dostępne na rynku - sprawdź nasze ceny i przekonaj się, że najlepsza ochrona dla Twoich urządzeń wcale nie musi dużo kosztować! Dlaczego właśnie BitDefender? Produkty tej firmy regularnie zdobywają wszelkiego rodzaju wyróżnienia i pozostawiają w tyle konkurencję we wszystkich konkursach skuteczności czy wydajności. Ponadto, stały rozwój oprogramowania BitDefender sprawia, że rozwiązania tej firmy zapewniają doskonały poziom ochrony!

Dołącz do milionów użytkowników komputerów na całym świecie, którzy zaufali sprawdzonemu, nagradzanemu liderowi oprogramowania antywirusowego BitDefender. Rozwiązania antywirusowe BitDefender zapewniają kompletną ochrona w tym przed e-zagrożeniami bankowości online.

Informacje

Oferujemy rozwiązania BitDefender w doskonałych cenach. Szeroki wybór wersji oprogramowania BitDefender pozwoli Ci łatwo znaleźć najlepsze rozwiązanie dla siebie! U nas kupisz oprogramowanie BitDefender w kilku wersjach: do użytku domowego, firmowego, a także wersję dedykowaną do użytku w placówkach edukacyjnych. Kup oprogramowanie dla komputerów z systemem Windows i Mac. W ofercie posiadamy także antywirus do urządzeń mobilnych. W szczególności polecamy Ci zakup antywirusa w wersji Internet Security, która wydajnie chronić będzie Twój sprzęt przed typowymi zagrożeniami z Internetu - jak choćby phishing, wirusy czy spyware. Już ponad 500 milionów użytkowników komputerów na całym świecie wybrało BitDefender! Dołącz do nich i Ty! Poniżej kilka wybranych opinii naszych Klientów na temat tego antywirusa"BitDefender - u nas zdał egzamin na celujący" - dyrektor jednej ze szkół w Trójmieście "Nie mamy zastrzeżeń do skuteczności działania tego programu" - pracownicy jednego z uniwersytetów

Rodzaje programu

Bit Defender Internet Security 2016

BITDEFENDER ANTIVIRUS PLUS 2016  jest najlepszym antywirusem przeciwko e-zagrożeniom. Opiera się na nagradzanej technologii PRODUKTU ROKU i używa maszynowego uczenia się do walki z cyberzagrożeniami nie wpływając na wydajność urządzenia. Wyjątkowo łatwy w obsłudze, automatycznie podejmuje najlepsze decyzje o zabezpieczeniach, w tym o ochronie danych, zabezpieczeniach płatności i ochronie prywatności.

  • Chroni przed wirusami i spyware
  • Powstrzymuje próby kradzieży tożsamości
  • Filtruje odnośniki otrzymywane od znajomych na facebooku i Twitterze
  • Ostrzega przed wejściem na ryzykowne strony

BITDEFENDER INTERNET SECURITY 2016 jest dziś najpotężniejszą ochroną komputera. Opiera się na nagradzanej technologii PRODUKTU ROKU i używa maszynowego uczenia się do walki z cyberzagrożeniami, nie wpływając na wydajność urządzenia. Automatycznie podejmuje najlepsze decyzje zabezpieczeń, w tym zabezpieczanie danych, płatności online i prywatności. Zapobiega także nieuprawnionemu dostępowi do prywatnych informacji dzięki dwukierunkowemu firewall'owi i dyskretnie chroni Twoje dzieci w Internecie.

 • Blokuje wirusy, spyware i spam
 • Powstrzymuje próby kradzieży tożsamości
 • Filtruje odnośniki otrzymywane od znajomych z Facebooka i Twittera
 • Utrzymuje bezpieczeństwo dzieci, dzięki doskonałej Kontroli Rodzicielskiej
 • Chroni połączenie z internetem dzięki dwustronnej zaporze sieciowej

Edycje programów i skaner online

Program Bitdefender występuje w wielu wersjach i edycjach, które zostały dostosowane w celu realizacji zróżnicowanych zadań. Wymienić można chociażby kilka edycji Internet Security (od 2013, przez 2015 i 2016, aż do najnowszej), które od kilku lat chronią nas przed wszelkimi zagrożeniami w sieci, Total Security Multi-Device rozwijany po to, aby zapewnić ochronę wielu urządzeń naraz czy chociażby wersje dla komputerów Mac. 

Wspomnieć należy również tym, że producent odpowiedzialny za przygotowanie programu udostępnia użytkownikom bezpłatny skaner online, dzięki któremu możemy w szybki sposób przeskanować nasz komputer w poszukiwaniu ewentualnych zagrożeń. Cały proces poszukiwania wirusów odbywa się w przeglądarce, nie musimy więc instalować żadnych dodatkowych programów.

Historia programu i firmy

Za omawiany program antywirusowy odpowiada rumuńska firma SOFTWIN. Działa ona w w stolicy kraju, Bukareszcie. Od momentu swojego powstania (rok 1990), dba o rozwijanie rozwiązań związanych z bezpieczeństwem danych, a także wszelkiego rodzaju narzędziami internetowymi. Jednym z jej sztandarowych produktów jest właśnie BitDefender.

Udoskonalany jest on od kilku lat. Firma od zawsze stawia przede wszystkim na maksymalizację skuteczności realizowanej ochrony - zarówno dla użytkowników prywatnych, jak i firm. Wynikiem tego jest stworzenie sprawnego systemu antywirusowego, ale również wielu usług dodatkowych, związanych między innymi z eliminowaniem skutków, jakie niosą za sobą zagrożenia internetowe, kontrolą rodzicielską, ochroną antyspamową czy tak zwanym AntiPhishingiem.

Nasza oferta

W naszym sklepie znajdują się wszystkie dostępne wersje programu BitDefender, dzięki czemu będziecie mogli zagwarantować kompleksową ochronę zarówno komputerom domowym, jak i tym znajdującym się w Waszej firmie. Dbamy o to, aby nasza oferta była możliwie jak najlepiej dostosowana do potrzeb i możliwości klientów, dlatego gwarantujemy atrakcyjne ceny.

Sprzedaż antywirusa BitDefender to jednak nie jedyna usługa realizowana przez nasza firmę. Oferujemy bowiem również dostosowanie jego pracy w taki sposób, aby wypełniał wszystkie stawiane przed nim zadania. Konfigurujemy więc między innymi ochronę firewall, filtr antyspamowy i skaner, który wykryje wszelkie robaki, trojany i innego rodzaju wirusy. Obsługujemy klientów indywidualnych, firmy i szkoły.

Opinie użytkowników na temat antywirusa

Najczęściej podkreślaną zaletą programu jest to, iż za stosunkowo niewielkie pieniądze gwarantuje on kompleksowa ochronę bez limitu, co jest szczególnie istotne w przypadku zabezpieczania dużej liczby komputerów. Użytkownicy wskazują również na to, że BitDefender nie obciąża zbytnio komputera, co jest możliwe dzięki wykorzystaniu technologii chmury.

Wiele uwagi poświęca się ponadto skuteczności skanowania w czasie rzeczywistym oraz pracy wielu usług dodatkowych, związanych chociażby z ochroną prywatności w sieci. Często powtarzają się także opinie, że program pozwala zwalczać rozmaite oszustwa internetowe oraz wpływ wszechobecnego spamu, na który napotykamy się każdego dnia.

Bitdefender edycja darmowa (free edition)

Dla wszystkich tych, którzy nadal wahają się, czy skorzystać z możliwości programu, została przygotowana jego darmowa wersja. Działa ona zarówno na komputery pracujące na systemach 32bit, jak i 64bit, dzięki czemu każdy może przetestować najważniejsze funkcje BitDefender i na własnej skórze przekonać się, czy jest on wart zainteresowania.

Co zawiera wersja Free Edition? Przede wszystkim ochronę i skanowanie w czasie rzeczywistym. Program działa również w trybie offline, w trakcie którego korzysta on z lokalnych baz sygnatur. Użytkownicy sprawdzić mogą także, jak sprawuje się ochrona proaktywna, która wykrywa nieznane dotąd zagrożenia bezpieczeństwa

Bitdefender Android

Firma SOFTWIN przygotowała też edycję programu przeznaczoną na urządzenia komórkowe typu smartphone, które działają w oparciu o system operacyjny Android. Download tej wersji pozwoli przede wszystkim uruchomić skuteczną ochronę sieci przed rozmaitymi niebezpieczeństwami typu Malware i Phishing.

Program posiada również inteligentny skaner, który wyłapuje wszelkie wirusy. Może być on uruchamiany automatycznie podczas ściągania przez nas plików z Internetu bądź instalowania nowych aplikacji. Co więcej, program posiada specjalny moduł antykradzieżowy pozwalający zlokalizować stracony telefon bądź wyczyścić jego dane. Pozwoli nam on również chronić nasza prywatność w sieci.

Róznice pomiedzy antywirusami

Popularność programu sprawiła, że jest on często porównywany z innymi antywirusami. Chcąc przygotować zestawienie BitDefender a Avast, należy przede podkreślić, że ten pierwszy charakteryzuje się bardzo skutecznym silnikiem skanowania oraz wieloma dodatkowymi funkcjami, związanymi chociażby z możliwością przeniesienia ochrony z komórki na smartwatcha. Porównując natomiast program z narzędziem Kasperski, trzeba wspomnieć o specjalnym mechanizmie Safepay, czyli przeglądarce internetowej, która umożliwia bezpieczną realizację sieciowych zakupów.

Polub NAS!!!