Usługi informatyczne EB@RT
ul. Piastowska 80-358
GDAŃSK, GDYNIA, SOPOT
kontakt@it-ebart24.pl 510211096

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

IKOL OBD - PROSTY W MONTAŻU LOKALIZATOR GPS

Moduł ikol OBD to niezwykle prosty w montażu lokalizator GPS pojazdów. Instalacja nadajnika w pojeździe polega jedynie na wpięciu go w złącze diagnostyczne. Gniazdo OBD znajduje się zawsze w okolicach konsoli kierowcy, zwykle pod kierownicą pojazdu. Do każdego modułu dołączony jest przedłużacz OBD w celu zwiększenia wygody użytkownika, ochrony przed uszkodzeniami modułu (gdy gniazdo OBD znajduje się bardzo blisko nóg kierowcy) czy też w celu umożliwienia ukrycia modułu

 

Informacje dotyczące modułu ikol OBD:

- bardzo prosty montaż – plug&play

- szeroki zakres napięcia zasilania: od 8 do 32V DC

- posiada zapasową baterię działającą do 24 godzin

- posiada wbudowany czujnik ruchu

- umożliwia odczyt danych z komputera pokładowego (w zależności od modelu pojazdu)

- może funkcjonować w temperaturze od -30°C do +80°C

 

Moduł OBD to minimalna ingerencja w pojazd, dlatego doskonale sprawdzi się wtedy, gdy montaż standardowego modułu w konkretnym pojeździe jest niemożliwy do wykonania lub nieopłacalny (np. jedynie kilkukrotne korzystanie z danego auta – wypożyczanie aut, kontrola pojazdu jedynie przez krótki okres czasu itp.).

Moduł ikol OBD może być używany w każdym pojeździe posiadającym gniazdo diagnostyczne OBD. Każdy pojazd będzie miał dostęp do aktualnej pozycji na żywo oraz do historii przejazdów. W zależności od modelu pojazdu dostępne są także funkcje dodatkowe wliczane w cenę abonamentu bez dodatkowych opłat (np. poziom paliwa).

 

Kupując ikol OBD otrzymujesz:

- moduł ikol OBD

- przedłużacz OBD 

 

Polub NAS!!!