Usługi informatyczne EB@RT
ul. Piastowska 80-358
GDAŃSK, GDYNIA, SOPOT
kontakt@it-ebart24.pl 510211096

Błąd
 • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów galeria/szkola/noccd oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Klauzula informacyjna

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE ((Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016 r.) zwanego w dalszej części RODO informuję, iż:

 • administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Firmahandlowo usługowa EBART Bartosz Boguniaz siedzibą w 80-358 Gdańsk ul Piastowska 104  
 • Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji umowy zawartej z naszą firmą na podstawie art. 6 ust 1 pkt b RODO tj: przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy, której stroną jest osoba, której dane dotyczą, lub do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy;
 • odbiorcą Pani/Pana danych osobowych pracownicy firmy oraz instytucje upoważnione z mocy prawa

·         Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą do czasu wygaśnięcia prawa do ewentualnych roszczeń  w związku z wykonaniem umowy

·          Dane mogą być również przechowywane w celu udokumentowanie wykonania usługi dla celów podatkowych,

 • posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (*jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;
 •  ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana/dziecka dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;
 • podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest niezbędne do wykonania usługi. Jest Pan/Pani zobowiązana do ich podania a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie niemożność skorzystania z naszych usług

·         Firma EBART nie podejmuje zautomatyzowanych decyzji na podstawie danych osobowych, w tym nie dokonuje profilowania.

Macierze dyskowe i pamięci masowe Qsan Technology

Qsan Technology to producent zaawansowanych sieciowych systemów pamięci masowych o wysokiej wydajności i niezawodności. Macierze dyskowe Qsan to rozwiązania dla każdej organizacji (fimy, urzędu) gdzie wymagane jest przechowywanie dużej ilości danych, o pełnym zabezpieczeniu przed awaria i ich utratą. Systemy baz danych, zasoby dyskowe, systemy monitoringu video, systemy wirtualizacji czy centra obliczeniowe i hostingowe – to naturalne środowisko dla macierzy dyskowych Qsan Technology.

Dlaczego warto wybrać macierze pamięci masowej Qsan ?

 
Skalowalność

 

Wybór rozwiązań firmy Qsan Technology nie zamyka możliwości rozbudowy w przyszłości jeżeli nastąpi taka potrzeba. Oznacza to, że możemy kupić system na 12 dysków twardych i gdy będzie taka potrzeba, w każdej chwili, można go rozbudować do obsługi nawet 256 dysków.

Innowacyjność

Qsan razem z firmą Intel jako pierwsi na świecie zaprezentowali sprzętowy kontroler iSCSI. Ponadto Qsan opatentował technologię QiSOE i fcQiSOE, która sprawia, że dla protokołów iSCSI oraz Fibre Channel obciążenie procesora w kontrolerach sprzętowych RAID spada o 30%, a wydajność IOPS kontrolera wzrasta o 25%.

Wszechstronność

W jednej obudowie w tym samym czasie można zamontować dyski z interfejsami SAS i SATA zarówno HDD jak i SSD. Możliwość instalowania dysków różnego rodzaju sprawia, że na macierzach Qsan można przechowywać zarówno dane zimne oraz gorące.

Niezawodność

Macierze pamięci masowej Qsan zostały tak zaprojektowane, aby każdy element macierzy był redundantny i można było go wymienić na gorąco podczas pracy, co sprawia, że w razie awarii usługi uruchomione na macierzach Qsan będą nadal działać i nie trzeba będzie ich wyłączać, aby móc wymienić uszkodzony element.

Funkcjonalność

Qsan oprócz wydajnego sprzętu dostarcza także oprogramowanie zarządzające, które posiada zaawansowane funkcje takie jak : deduplikacja, migawki, replikacja, thin provisioning, SSD caching i wiele wiele więcej. Ważne jest też to, że wszystkie te funkcje otrzymujemy w cenie urządzenia, bez konieczności dokupowania dodatkowych licencji.

Wydajność

Każda sieciowa pamięć masowa posiada sprzętowe kontrolery RAID co w połączeniu z technologiami iSCSI 10 Gbit oraz Fibre Channel 16Gb sprawia, że wydajność i szczególnie ważna dla wirtualizacji liczba IOPS (input/output operations per second) jest na najwyższym światowym poziomie. Macierze Qsan są w stanie osiągnąć przepustowość na poziomie 12 000 MB/s oraz 2 000 000+ IOPS.

Technologie w macierzach pamięci masowej Qsan

Sanos 4.0

 • System zarządzający macierzami Qsan

RAID

 • Zabezpieczenie danych w macierzy dyskowej

QThin

 • Thin provisioning w kontroli przestrzeni

SSD Cache

 • Przyspieszenie operacji dyskowych macierzy

QTiering

 • Kontrola wydajności i składowania danych

QClone

 • Lokalna i zdalna duplikacja volumenów

QSnap

 • Migawki jako ochrona danych

Bezpieczeństwo

 • Kontrola wydajności i składowania danych

Wirtualizacja

 • Pełna integracja z hypervisorami

QCache

 • Dane w cache w pełni bezpieczne

Zastosowanie macierzy dyskowych Qsan

 

Wirtualizacja serwerów

Wszystkie macierze firmy Qsan posiadają certyfikaty zgodności od VMware, Citrix, KVM oraz Windows Hyper-V. Warto dodać, że dla systemu VMware wsparcie jest na poziomie VAAI, a dla Windows na poziomie ODX. Dzięki temu mamy 100% pewność, że macierze Qsan bez problemu współpracują w środowiskach wirtualnych.

 

Monitoring wideo

Qsan Technology od lat ściśle współpracuje z wieloma dostawcami systemów monitoringu wideo, dzięki czemu doskonale rozumie potrzeby ich użytkowników. Zdobyte w ten sposób doświadczenie pozwoliło na stworzenie wysoce niezawodnych systemów pamięci masowych do średnich i dużych środowisk cyfrowego nadzoru.

 

Archiwizacja danych

Macierze Qsan posiadają certyfikaty zgodności od firm specjalizujących się w archiwizacji, między innymi Acronis, Veeam oraz CommVault. Wspomniane certyfikaty gwarantują, że archiwizacja danych wykonana na macierze Qsan przy pomocy oprogramowania przebiegnie bez problemu, a dzięki systemowi ZFS, mamy pewność, że pliki kopie danych nie ulegną uszkodzeniu.

 

Udostępnianie danych

Qsan w swojej ofercie posiada także serwery NAS (Network Attached Storage – NAS) znane często jako serwery plików czyli wielofunkcyjne urządzenia do przechowywania i udostępniania danych, przeznaczone dla firm. Wyposażone w sprzętowe kontrolery dyskowe RAID gwarantują niezawodną pracę i ochronę danych na wypadek awarii dysku lub jednego z kontrolerów.

Każdy kto choć raz w wyniku ataku wirusa stracił wszystkie swoje dokumenty czy zdjęcia wie jak ważne jest tworzenie kopii bezpieczeństwa (zapasowej) wszystkich swoich danych  tak aby w przypadku ataku czy kradzieży laptopa lub smartfonu można było spać spokojnie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

CZY STAĆ TWOJĄ ORGANIZACJĘ NA UTRATĘ DANYCH ?

Nawet najmniejsza utrata danych może być największą stratą dla organizacji

 BEZPIECZEŃSTWO TWOICH DANYCH JEST NAJWAŻNIEJSZE

Jak bardzo ufasz w niezawodność swoich serwerów i stacji roboczych ?

Rozwiązania Ctera Networks oferują obecnie najbardziej kompleksowe rozwiązania do lokalnego tworzenia i zarządzania kopią zapasową w ramach organizacji. Skalowalne systemy kopii zapasowych dla od 1 do 10000 użytkowników, pełna integracja z Active Directory oraz LDAP, system zdalnego zarządzania, możliwość pracy wielooddziałowej. Niezastąpione przy prowadzeniu projektów, współdzieleniu danych z zachowaniem pełnej kontroli przepływu stają sie podstawowym narzędziem dla każdej organizacji znającej wartość danych

cyfrowych.

CTERA BACKUP SOLUTION

Pełna kontrola przepływu danych w organizacji

Ctera Backup Solution charakteryzuje się pełnym automatyzmem i w pełni zarządzalnym systemem co sprawia, że administrator systemu ma nad wszystkim kontrolę. Wszelkie działania są w pełni logowane i zapisywane, a administrator jest powiadamiany o wszelkich nieoczekiwanych zdarzeniach.

Firma Ctera to także platforma Cloud Attached Storage, czyli hybrydowe rozwiązanie składającego się z usług tzw. „chmury” oraz montowanego po stronie klienta sprzętu do przechowywania danych. Platforma firmy CTERA dostarcza infrastrukturę „chmury”, umożliwiając dostawcom i resellerom IT szybkie wdrożenie u swoich Klientów rozwiązań „cloud storage”, w tym lokalnego oraz zdalnego systemu kopii zapasowej i zabezpieczenia danych.

KOMPLETNE ROZWIĄZANIE CTERA NETWORKS

Wybór systemu Ctera Networks jest uzasadniony.

Ctera Networks specjalizuje się w systemach kopii zapasowej i ochrony danych dedykowanych dla małych, średnich firm i tych największych firm, realizowanych za pośrednictwem dedykowanych platform sprzętowych (np. C200, C400 czy C800) wraz z zainstalowanym oprogramowaniem Ctera.

Wraz z serwerem dostarczane jest oprogramowanie do prowadzenia kopii zapasowej danych stacji roboczych oraz serwerów w bardzo atrakcyjnej cenie (nie ma potrzeby instalowania dodatkowego oprogramowania). Dzięki funkcjom wbudowanym w te urządzenia możemy wykonywać pełną archiwizację i kopię zapasową wszystkich komputerów i serwerów w firmie. Urządzenia Ctera Networks umożliwiają bezpieczną synchronizację, kopie zapasową i są w pełni zabezpieczone.

CTERA C200 - SPECYFIKACJA
 • Zabezpieczenie do 20 stacji roboczych i serwera.
 • – Serwer magazynujący i udostępniający dane w sieci lokalnej,
 • – 20 licencji PC Agent (Linux, Windows, MacOS),
 • – 1 licencja Server AGENT (Linux, Windows),
 • – Obsługa do 5 urządzeń w ramach 1 licencji dla 1 użytkownika,
 • – Do 6 TB na dane z pełną ochroną (RAID 1),
 • – Oprogramowanie do zarządzania archiwizacją danych,
 • – Aplikacje dla urządzeń mobilnych z systemem iOS i Android,
 • – 1 rok gwarancji NBD – wymiana uszkodzonego urządzenia w ciągu 24h!,
 • – Wsparcie techniczne przez telefon w języku polskim,
 • – Aktualizacja oprogramowania przez rok,
ZABEZPIECZ SWÓJ SERWER

Bezpłatna licencja na Ctera Server Agent

Ctera Networks ogłosiła promocję dla każdego, kto zdecyduje się na zakup nowego urządzenia: C200, C400, C800/C800+. Kompletny system backupu i zabezpieczenia danych Ctera teraz z dodatkową licencją Serwer Agent o wartości 1320 PLN w cenie urządzenia!

Platforma Ctera C200 w ofercie już od 3599 PLN –  z 20 licencjami do kopii zapasowych ze stacji roboczych dostępna teraz wraz z dodatkową licencją Serwer Agent o wartości 1320 PLN, która pozwala na zabezpieczenie i backup danych firmowego serwera. Licencja jest bezterminowa i gotowa do instalacji na serwerze.

DLACZEGO CTERA JEST NAJLEPSZYM ROZWIĄZANIEM KOPII ZAPASOWEJ ?

Kompletne rozwiązanie kopii zapasowej gotowe do pracy od razu

 

OCHRONA DANYCH

Dane na serwerach Ctera chronione są poprzez utrzymywanie danych na wielu dyskach jednocześnie w postaci tzw. macierzy RAID wraz z opcją dodatkowej replikacji na inny serwer zgodny z Rsync.

 

UDOSTĘPNIANIE DANYCH

Dzięki funkcjonalności serwerów Ctera możesz regulować i dostosowywać do własnych potrzeb udostępnianie plików. Administrator ma pełną kontrolę nad udostępnianiem danych przez wszystkich użytkowników.

 

SYNCHRONIZACJA DANYCH

Ctera umożliwia synchronizację wybranego udziału z lokalnego serwera Ctera C200/C400/C800 z „dyskiem w chmurze” co zabezpiecza dane przed utratą w wypadku zdarzeń losowych.

 

SKALOWALNOŚĆ

Rozwiązanie Ctera Networks jest przystosowane do rozbudowy wraz z rozwojem organizacji. Dzięki niesamowitej skalowalności system może zostać rozszerzony do nawet 10000 użytkowników dając tym samym ogromną pojemność na dane.

 

KOPIA ZAPASOWA

W pełni automatyczny system archiwizacji i backupu danych dla całej firmy. Kompleksowe wykonywanie kopii zapasowych z serwerów, stacji roboczych, laptopów i urządzeń mobilnych. Wszystko w kompletnym i niezawodnym rozwiązaniu CTERA Networks.

 

NOWE MOŻLIWOŚCI

W ramach aktualizacji systemów, Ctera wprowadziła do swojego oprogramowanie nowe funkcje związane z pracą grupową w firmach oraz synchronizacją i współdzieleniem danych oraz całych projektów. Od teraz łatwe i bezpieczne udostępnianie danych w biznesie.

 

 
 

ESET Smart Security Premium to zabezpieczenie dla najbardziej wymagających użytkowników - zapewnia kompletną ochronę komputera. Doskonale łączy w sobie niezawodne wykrywanie zagrożeń z szybkim działaniem i utrzymaniem niezmienionej wydajności chronionego komputera. ESET Smart Security Premium skutecznie chroni przed zagrożeniami i atakami z zewnątrz. Pozwala tworzyć i bezpiecznie przechowywać hasła, szyfrować pliki znajdujące się na komputerze i dane zapisane na pendrive’ach i dyskach USB. Zapewnia także ochronę domowej sieci Wi-Fi, a dzięki wbudowanej funkcji ochrony bankowości internetowej pozwala na bezpieczne transakcje online.

 

Wybrane funkcje ESET SMART SECURITY PREMIUM:

 • ·         Antywirus
 • ·         Antyspyware
 • ·         Ochrona przed atakami wykorzystującymi skrypty NOWOŚĆ
 • ·         Antyphishing
 • ·         Zapora osobista (firewall)  
 • ·         Anti-Theft
 • ·         Antyspam
 • ·         Ochrona bankowości internetowej
 • ·         Kontrola rodzicielska
 • ·         Menedżer haseł NOWOŚĆ
 • ·         Blokada programów typu exploit
 • ·         Zaawansowany skaner pamięci
 • ·         Ochrona przed atakami sieciowymi  
 • ·         Ochrona przed botnetami
 • ·         Ochrona kamery internetowej NOWOŚĆ
 • ·         Ochrona sieci domowej NOWOŚĆ
 • ·         Szyfrowanie danych (Secure Data) NOWOŚĆ

 

Ochrona przed atakami wykorzystującymi skrypty NOWOŚĆ

Wykrywa ataki realizowane przez złośliwe skrypty próbujące wykorzystać Windows Power Shell. Wykrywa także złośliwe skrypty Java, które mogę infekować system poprzez przeglądarkę internetową.

Ochrona kamery internetowej NOWOŚĆ

Monitoruje wszystkie procesy i aplikacje uruchomione na komputerze, sprawdzając, które z nich próbują uzyskać dostęp do kamery internetowej. Program ostrzeże, gdy ktoś niepowołany będzie próbował uzyskać dostęp do kamery i zablokuje każdą taką próbę.

Ochrona sieci domowej NOWOŚĆ

Dodatkowe zabezpieczenie pozwalające sprawdzić czy router jest podatny na ataki. Udostępnia listę urządzeń podłączonych do domowej sieci Wi-Fi.

Menedżer haseł NOWOŚĆ

Pozwala generować nowe, silne hasła za każdym razem kiedy jest to potrzebne. Używa szyfrowania AES-256, wiodącego na świecie standardu szyfrowania używanego m.in. przez jednostki wojskowe.

Secure Data NOWOŚĆ

 

Pozwala zaszyfrować pliki znajdujące się na komputerze i dane zapisane na nośnikach wymiennych. Zabezpiecza dane podczas ich przenoszenia, przesyłania i udostępniania.

Polub NAS!!!