Usługi informatyczne EB@RT
ul. Piastowska 80-358
GDAŃSK, GDYNIA, SOPOT
kontakt@it-ebart24.pl 510211096

Szkolenia i kursy komputerowe

Zdobądź nowe umiejętności i zwiększ swoje szanse na sukces na rynku pracy! Zapraszamy na szkolenia komputerowe prowadzone przez specjalistów z naszej firmy. Naszą ofertę kierujemy do mieszkańców Trójmiasta (Gdańska, Sopotu, Gdyni oraz okolic) w każdym wieku. Na naukę obsługi komputera nigdy nie jest zbyt wcześnie (ani tym bardziej za późno!) Bogata oferta kursów komputerowych w naszej firmie pozwoli Ci dobrać idealne szkolenie dla siebie. Wśród naszych propozycji bez problemu znajdziesz program, który pozwoli Ci zdobyć zupełnie nowe i przydatne w codziennym funkcjonowaniu umiejętności. Zobacz ofertę naszych szkoleń komputerowych i zapisz się już dziś!

Szkolenie z obsługi komputera i internetu

Dla firm i grup zorganizowanych

Prowadzisz firmę i chcesz, by Twoi pracownicy zdobyli nowe umiejętności? Znajomość obsługi różnych programów przełoży się na sukces rynkowy Twojej firmy. Nie czekaj - już dziś zapisz swoich pracowników na jedno z naszych szkoleń! Specjalna oferta dla firm z Trójmiasta - ciekawe i przydatne w firmie zagadnienia z zakresu IT. Polecamy specjalne oferty dla zorganizowanych grup. Do uczestnictwa w naszych zajęciac zapraszamy wszystkie osoby, które chciałyby poprawić swoje umiejętności z zakresu obsługi komputerów. Z nami się to w końcu uda! Zapiszcie się na kurs już dziś - zdobędziecie umiejętności, które są niezbędne w XXI wieku

Szkolenie komputerowe dla firm

Dla dzieci i dorosłych

Skorzystaj z naszych kursów komputerowych niezależnie od tego, ile masz lat! Prowadzimy dedykowane szkolenia z obsługi komputera i różnych programów dla dorosłych i dzieci, dostosowane do wieku, potrzeb i oczekiwań Uczestników. Podczas zajęć poruszymy różne zagadnienia z zakresu obsługi komputera: korzystanie z Internetu, programów komputerowych oraz wiele innych!

Polub NAS!!!